Argentīna pret Dienvidāfriku TIEŠRAIDĒ: regbija čempionāta rezultāts, Springboks uzvar spītīgo Argentīnu

(REUTERS)

Dienvidāfrikas āķis Malkolms Markss sestdienas spēles pēdējā minūtē Estadio Libertadores de America Buenosairesā mēģināja uzvarēt Argentīnu ar 36:20 bonusa punktiem.

Rezultātā Springboks pievienojas Jaunzēlandei ar 14 punktiem sacensību tabulā un saglabā tos cīņā par regbija čempiontitulu, atlicis spēlēt vienu kārtu. Nākamajā nedēļas nogalē viņi Durbanā uzņems Argentīnu, bet All Blacks savā laukumā uzņems Austrāliju.

Soda mēģinājums un mēģinājumi skrambim Džeidenam Hendriksam, divi Marksam un viens centram Damjanam de Aljendei redzēja, ka Springboks dominēja sacensībās Buenosairesā, pārspējot pretiniekus un pārtraukumā izvirzoties vadībā ar 22:6.

Tomēr pēc taktiskā otrā puslaika sākuma Pumas atspēlējās ar savu soda mēģinājumu, pirms Matiass Moroni šķērsoja līniju, panākot divus punktus pie 22:20. Viņu pretestība beidzās, kad viņiem beidzās benzīns līdz 10 minūtēm un Springboks devās uz priekšu, izcīnot ērtu uzvaru.

Atkārtoti izdzīvojiet notikumus no Argentīnas pret Dienvidāfriku:

1663450105

FT Argentina 20-36 Dienvidāfrika

DĀR uzvara pār Argentīnu noslēdz regbija čempionāta piekto kārtu, par titulu joprojām cīnoties Jaunzēlandei, Austrālijai un pašiem Springboks.

Mums būs daudzas reakcijas uz Dienvidāfrikas gaidāmo uzvaru Neatkarīgā tuvākajās dienās, bet pagaidām ardievu un paldies, ka pievienojies mums!

1663449754

Žēl Argentīnai, kura otrajā puslaikā lieliski atspēlējās, pietuvojoties divu punktu attālumā, pirms beidzās degviela.

Divi mēģinājumi pēdējo 10 minūšu laikā lika Springboks ērti pāri līnijai, un nākamreiz viņi domās uzvarēt visā.

1663449455

(Getty Images)

(REUTERS)

(REUTERS)

1663449145

Pilna laika: Argentīna 20-36 Dienvidāfrika

80 minūtes: vairs nav laika, lai atsāktu spēli, un atskanēs skaņas signāls, lai beigtu spēli. Dienvidāfrika ieņem punktus un paceļas uz otro vietu tieši aiz Jaunzēlandes regbija čempionāta tabulā.

Tituls zaudēs līdz pēdējai spēļu nedēļai.

1663448998

MĒĢINĀT! Argentīna — Dienvidāfrika 20:36 (Malkolms Markss, 80 minūtes)

80 minūtes: ar to pietiek, lai Dienvidāfrika uzvarētu spēli. Skaista, sarežģīta spēle kreisajā malā raida bumbu uz Makazole Mapimpi.

Viņš ievelk pēdējo aizsargu un piespēlē Malkolmam Marksam, kurš bombardē pa līniju un piezemē bumbu, Frans Steins pabeidz konversiju.

1663448793

Argentīna 20-29 Dienvidāfrika

77. minūte: Dienvidāfrikai ir nepieciešami vēl divi mēģinājumi, lai nodrošinātu vēl vienu bonusa punktu, taču tas šķiet maz ticams. Argentīna noskrien pa labo malu un pēc neveiksmīga sitiena tai piešķir 11 metru soda sitienu no Frans Steyn.

Viņi izsit bumbu atpakaļ laukumā un nokļūst Dienvidāfrikas pusē. Viņiem šeit ir jāgūst vārti, ja viņi vēlas uzvarēt spēli.

1663448599

MĒĢINĀT! Argentīna — Dienvidāfrika 20:29 (De Allende, 74 minūtes)

74. minūte: Malkolms Markss dodas virzienā uz līniju pēc tam, kad Dienvidāfrika atguva bumbu no pieklājīgas izspēles. Argentīna turpina uzbrukt no malas pozīcijām, atdodot Springboks soda sitienu pārsvaru.

De Klerks piesit bumbu De Allendei, kurš izlaužas cauri diviem aizsargiem un piezemē bumbu!

Dienvidāfrikā tagad ir kāda elpas telpa.

1663448392

Argentīna 20-22 Dienvidāfrika

71. minūte: Taktisks un cīņas pilns otrais puslaiks ir mainījis Argentīnas situāciju, un viņi cenšas vēl vienu mēģinājumu. Jāspēlē 10 minūtes un Springboks vadībā ar diviem.

Fafs de Klerks raida bumbu pāri laukumam, un Dienvidāfrika izcīna soda sitienu, ko viņi izpilda līdz Pumas 22 metru līnijai.

1663448232

MĒĢINĀT! Argentīna – Dienvidāfrika 20:22 (Moroni, 69 min.)

69 minūtes: Tagad notiek spēle! Īsa Krēmera piespēle nogādā bumbu pie Moroni, kurš izslīd cauri spraugai atspēriena līnijā un aizskrien pretī līnijai.

Viņš metas pāri un piezemē bumbu, pirms Bofelli pievēršas pretiniekam.

1663447983

Soda mēģinājums Argentīna – Dienvidāfrika 13:22 (Tomass Kubelli, 66 min.)

67. minūte: Amatpersonas pieņem lēmumu, sakot, ka, ja Smits nebūtu apmetis Kubelli virs viņa ķermeņa, argentīnietis būtu varējis izstiepties un piezemēt bumbu, lai mēģinātu.

Viņi piešķir pumām sodu, un Smits tiek nosūtīts grēku slazdā.