Atvieglojums runāja par dziļu mīlestību pret Son Heung-minu Totenhemā

Viņi visi jums pateiks, ka, protams, nav nozīmes tam, kurš gūst vārtus, kamēr komanda uzvar, taču prieka eksplozija, kad Sons Heung-mins izšāva savu pirmo sitienu augšējā stūrī, liecināja par citu patiesību.

Tā bija “Tottenham” ceturtā uzvara pret nelaimīgo “Leicester”, izcili ripojot labo kāju augšējā stūrī no 25 jardiem, un vārtu guvējs sastinga, jo 118 dienas bez vārtiem izgaisa spiediens.

“Es nevarēju pakustēties,” sacīja Sons, kurš spēli sāka uz rezervistu soliņa. “Es biju emocionāls tikai par sevi. Es nezināju, kas man jādara. Es vienkārši stāvēju uz vietas, skatījos debesīs, skatījos uz pūli. Manā galvā prātā ienāca visa mana ģimene, visi darbinieki, visi mani komandas biedri. Tāpēc es vienkārši stāvēju un domāju.

Uzbrucējam bija pirmie vārti sezonā pēc grūtībām sezonas sākumā

Trīspadsmit minūtes vēlāk, emociju pārņemts, Sons izpildīja hat-trick, trešais tika piešķirts par offside pēc VAR pārbaudes kārtējam apdullinošam mājinieku publikas rēcienam, un viņš ar bumbu padusē devās prom.

Tas viss septiņus gadus pēc viņa pirmajiem vārtiem Spurs rindās, divi divu minūšu laikā Eiropas līgā pret Azerbaidžānas Qarabag.

“Es piedzimu ar mīlestību pret futbolu un joprojām mīlu futbolu,” sacīja Sons. “Es domāju par futbolu. Esmu uzbrūkošais spēlētājs un, ja negūstu vārtus, neesmu laimīgs. Kā es varu būt laimīgs, ja man ir neticama iespēja gūt vārtus? Ja es būtu laimīgs un negūtu vārtus, es šeit nebūtu.

Dienvidkorejas dēls Heungmins pārtrauca savu 118 dienu ilgo zaudējumu sēriju, izcīnot hat-trick 14 minūtēs.

“Dažreiz, kad dodos mājās, man joprojām ir skumji, pat ja mēs uzvarējām spēli, jo mans sniegums nebija labs un ir lietas, ko es varu darīt labāk, un kļūdas, ko pieļāvu, jo palaidu garām iespējas. Es vienmēr domāju par futbolu, jo man izdevās šeit, un tāds es esmu.

“Man patīk futbols pat grūtos brīžos, un tāpēc esmu šeit.”

Uzbrucējiem ir vajadzīgi vārti, lai izdzīvotu, un Sona neauglīgais skrējiens bija smagi pēc tam, kad iepriekšējā sezona beidzās ar 12 vārtiem 10 spēlēs. Spurs galvenais treneris Antonio Konte atturējās no vēlmes atstāt viņu malā līdz sestdienai, un visa pirmsspēles pļāpāšana grozījās ap Premjerlīgas Zelta zābaku uzvarētāja nosūtīšanu uz soliņa.

“Dažreiz jūs sasniedzat tik daudz pārsteidzošu lietu, ka cilvēki dabiski skatās uz jums un pievērš jums vairāk uzmanības,” sacīja Sons. “Bet tāpēc es esmu šeit, lai darītu labākas lietas un kaut ko iemācītos.

Dēls atzina, ka ir vīlies par savu sniegumu līdz šim šajā kampaņā Tottenham

“Acīmredzot tās bija smagas pirmās spēles, bet tā ir mācība. Man nav 18 gadu. kaut es būtu Bet esmu pietiekami daudz redzējis profesionālās futbola komandās. Man ir bijuši daži slikti periodi un daži pārsteidzoši.

“Lai gan man bija labs laiks, es uzzināju tik daudz lietu. Jūs zināt labāk nekā es, ka jūs tik daudz mācāties sliktos laikos. Es to daru šobrīd Tas nebija tik slikti, bet tajos grūtajos brīžos man bija dažas mācības un ļoti labi cilvēki, kas man palīdzēja.

Son’s vēlīnās maksimumi deva spēlei atšķirīgu pavērsienu. Lestera agri bija izvirzījusies vadībā, divreiz piespēlējot Youri Tielemans soda sitienam, bet atpalika ar Harija Keina un Ērika Dīra vārtiem no stūra sitieniem.

Antonio Konte (pa labi) ir uzstājis, ka visiem spēlētājiem tiek dota iespēja pēc izlašu pārtraukuma

Džeimss Maddisons ar brīnišķīgu finišu panāca izlīdzinājumu, panākot 2:2, un viesi bija tikpat radoši uzbrukumā, kā vāji aizsardzībā.

Rodrigo Bentankurs sodīja Vilfreda Ndidi kļūdu, gūstot savus pirmos Totenhemas vārtus, pirms Sons pārtraukumā uzjautrinājās, spēlei atklājoties starp Lesteras izmisīgajiem mēģinājumiem atrast ceļu atpakaļ.

Konte teica: “Es priecājos par Soniju. Mēs varam mēģināt izskaidrot, kad spēlētājs negūst vārtus, bet galu galā uzbrucējam ir jāgūst vārti, jo, ja viņš to nedara, pārliecība samazinās.

“Esmu priecīgs, ka viņš tādā veidā mainīja spēli, bet īpaši priecājos par komandu, jo mums tas bija vajadzīgs un pēc septiņām spēlēm mums ir 17 punkti.”

Spēles statistika

3 – Son Heung-min nespēja gūt vārtus nevienā no saviem pirmajiem 17 metieniem šajā sezonā, un pēc tam trīs no nākamajiem četriem metieniem atrada pret Lesteru.

17 – Tottenham šīs sezonas septiņās Premjerlīgas spēlēs gūtie 17 punkti ir komandas labākais rādītājs šajā sezonas posmā. Pēdējo reizi, kad viņi startēja tik spēcīgi, viņi finišēja otrie – tikai aiz Antonio Kontes vadītās Chelsea!

Tikai 129 sekundes šķīra Lesteras pirmo izlīdzinājumu un Spurs izlīdzinājumu.

Totenhemas “Hotspur” (3-4-3): raudāšana 7,5; Sančess 5 (Romero 59 min, 6), Djērs 6,5, Lenglets 6; Perisičs 5,5 (Royal 55, 6,5), Hojbjergs 7, Bentankurs 7,5, Sesenjons 6; Kuļuševskis 7 (Bisūma 70, 6,5), Keins 7, Ričardsons 6 (Dēls 59, 8).

Vārtu guvēji: Keins 8, Djērs 21, Bentankurs 47, Sons 73, 84, 88.

Rezervēts: perīzietis

Pārvaldnieks: Antonio Konte 7.

Leicester City (4-3-1-2): 5. palāta; Kastanis 6, Evanss 5, Fejs 5, Džastins 5; Ndidi 5 (Soumare 85), Tīlemans 5, Djūsberija Hols 6 (Iheanacho 74, 5); Madisona 7; Daka 6 (Vardijs 74, 5), Bārnss 5,5.

Vārtu guvēji: Tīlemans 6 (pildspalva), Medisons 42.

Rezervēts: pacietība daka

Pārvaldnieks: Brendans Rodžerss 6.