Barcelona 3:0 Elche: Roberts Levandovskis palīdz Ksavi vadītajai katalāņu komandai sasniegt LaLiga virsotni

Barcelona 3:0 Elche: Roberts Levandovskis divreiz gūst vārtus, bet Memfisa Depeja arī gūst vārtus, Čavi komandai pakāpjoties uz LaLiga virsotni pēc tam, kad pārspēja 10 cilvēkus.

• Roberts Levandovskis divreiz meta pa vārtiem, aizvedot Barselonu uz LaLiga galvgalī
  • Memfisa Depeja guva otrus vārtus, Katalonijas grandam pārspējot Elche ar 3:0
  • Lejasgala klubs iebilda pēc tam, kad 14. minūtē no laukuma tika noraidīts Gonsalo Verdu

Roberts Levandovskis deviņās spēlēs guva 11 vārtus Barcelona komandas labā, pieveicot desmit vīru Elche un aizsūtot savu komandu uz LaLiga virsotni.

Sacensību rezultatīvākajam spēlētājam bija daudz vieglāk pārspēt Elche aizsargu Edgaru Badiju nekā Manuelam Noieram nedēļas laikā, un cīnītāji bija vēl saudzīgāki pēc priekšlaicīgas atlaišanas, samazinot viņu skaitu līdz 10 vīriešiem.

Treneris Fransisko bija pārgājis uz piecu vīru aizsardzību pret Ksavi vārtu mašīnu, taču viņa plāni sajuka 14. minūtē, kad Gonsalo Verdu mēģināja nogāzt Levandovski, kad viņš precīzi sita vārtos. Viņš bija pēdējais, un tiesnesis Alehandro Munijs viņu noraidīja ar taisnu sarkano spēli.

Roberts Levandovskis divreiz guva vārtus, kad

Roberts Levandovskis divreiz guva vārtus, kad “Barcelona” pēc “Elche” pārspējas izvirzījās LaLiga virsotnē

Neilgi pēc tam slūžas atvērās. Iespaidīgais Alehandro Balde centrēja no kreisās malas, un Levandovskis no tuvas distances guva vārtus. Barselonā šobrīd ir trīs kreisās malas aizsargi, un divi no tiem ir Spānijas izlases futbolisti, taču Balde, kurai nākamajā mēnesī būs tikai 19, šobrīd izskatās visiespaidīgākais.

Balde vēlreiz atdeva rezultatīvu piespēli četras minūtes pirms pārtraukuma, otro reizi uzstādot Memfisu Depeju.

Nīderlandietis ar 12 vārtiem guva pagājušās sezonas Barcelona labā labākos vārtus. Viņš neatkārtos šo varoņdarbu šosezon, taču viņš bija apmierināts ar savu pirmo, un Barcelona svinēja trešo, kad Pedri guva vārtus īsi pirms puslaika. Vārti tika izslēgti no ārpuses, taču tas nebija mierinājums Elche trenerim Fransisko, kurš par iebildumiem saņēma sarkano kartīti.

Viesiem priekšlaicīgi tika noraidīts Gonsalo Verdu, un viņi 75 minūtes cīnījās viens pret otru

Sestdienas pēcpusdienā Memfiss Depejs guva Barcelona otros vārtus, pārliecinoši uzvarot ar 3:0

Elche bija neapmierināts, ka Franck Kessie saņēma otro dzelteno kartīti pēc pirmās dzelteno kartītes par vairākiem pretiniekiem.

Levandovskis guva savus otros vārtus, kad Dembeles centrējums palika neapstrādāts un Barcelona no9 vēlreiz pārspēja Badia.

Ar astoņiem vārtiem sešās spēlēs La Liga un trīs divos Čempionu līgā viņam ir tāds pats sitiens kā pagājušajā sezonā pusgadsimtu. Neviens nebūs pārsteigts, ja viņš savā pirmajā sezonā Barselonā sasniegs tādus pašus augstumus.

Poļu uzbrucējs pēc 48 minūtēm guva savus otros vārtus un tika agri nomainīts

70. minūtē, kad viņš tika nomainīts, Elče tika izglābts no vēl viena Levandovska soda sitiena. Barça bija sakrājusi 500 piespēles Elches 100. Jebkurā gadījumā tā būtu bijusi vienpusēja spēle, taču izraidīšana padarīja Elčes darbu neiespējamu.

Levandovska vietā laukumā devās Ansu Fati, tāpēc diez vai tas liecināja par to, ka Elche situācija kļūst vieglāka, taču Barcelona šajā brīdī devās izlašu pārtraukumā un pārsvars nepalielinājās, lai gan iespējas bija gan Fati, gan Ferānam Toresam.

“Elche” nebija izredžu visu spēli, līdz ter Stegens 89. minūtē atvairīja Karlosa Klerka sitienu ar galvu. Nedēļas vidū Barcelona uzzināja, ka viņiem vēl ir jāmācās Eiropā, taču viņi šķiet neuzvarami savās mājās La Liga.

Čavi komanda izvirzījās LaLiga līderpozīcijās pēc tam, kad 24 stundas apsteidza savu konkurentu Madrides Real.

Madrides “Real” atgriezīsies augšgalā, ja svētdien uzvarēs derbijā ar “Atletico”, taču šobrīd priekšā ir Čavi komanda, un nevienam nav vairāk vārtu par viņa devīto numuru.

“Kā mēs varam spēlēt Barselonu ar 10 vīriem Camp Nou,” pēc finālsvilpes sacīja Džerards Gumbau no Elche.

Barselonas vārtu starpība tagad ir 18:1. “Mums ir labi spēlētāji un liels ugunsspēks priekšā,” sacīja Ronalds Araujo. ‘Esam apmierināti ar paveikto.’

Lasiet, kā Sportsmail Vils Pikvorts aprakstīja notikumus tiešraides emuārā par La Liga sadursmi starp Barcelona un Elche.