Bears 10:27 Packers: Grīnbejas atlēkušās bumbas no pirmās nedēļas zaudējuma, lai turpinātu dominēt Čikāgā | NFL ziņas

Grīnbejas “Packers” saspēles vadītājs Ārons Džonss noskrēja 132 jardus, savukārt Ārons Rodžerss pievienojās elitāram aizsargu klubam, kurš iemeta 450 piespēles NFL, uzvarot Čikāgas “Bears” ar 27:10.

Pēdējo reizi atjaunināts: 19.09.22., 7:11

Čikāgas Bears pret Green Bay Packers NFL sezonas otrās nedēļas svarīgākie momenti

Lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammu Chrome, lai iegūtu pieejamāku video atskaņotāju

Grīnbejas “Packers” atspēlējās pēc nedēļas vienas zaudējuma pret Minesotas “Vikings”, savā laukumā ar 27:10 pārspējot divīzijas konkurentus Čikāgas “Bears” svētdienas vakarā Lambeau Field.

spēles vēsture

Ārons Džonss veica 132 jardus un piezemējumu, kā arī pārtvēra rezultatīvu Ārona Rodžersa piespēli, kurš turpināja dominēt “Bears” rindās.

Sezonas sākumā Minesotā zaudējot ar 23:7 Džounss veica piecus raidījumus un 27 jardus, un Packers (1:1) apsolīja, ka viņam būs lielāka loma.

Tas ir piepildījies. Viņš tika galā, vienā skrējienā sasniedzot 8,8 jardus un vadot Packers 203 jardus. Viņam 38 jardi bija 15 sitieni un trīs tvēramie sitieni.

Grīnbeja septīto sezonu pēc kārtas uzvarēja Bears (1:1), nopelnot otro garāko uzvaru sēriju NFL vecākās sāncensības 205 spēļu vēsturē. “Packers” no 1994. līdz 1998. gadam izcīnīja 10 uzvaras pēc kārtas pret “Bears”. Viņiem šajā sērijā ir vēl divas septiņu uzvaru sērijas, no 1928-30 un 2000-03.

Rodžers turpināja savu iespaidīgo skrējienu pret Bears

“Packers” izveidoja puslaika pārsvaru ar 24:7, dominējot otrajā periodā, pēc tam ceturtajā ceturtdaļā nokļuva uz vārtu līnijas, lai izjauktu Bears atspēlēšanās mēģinājumu.

Nedēļu pēc grūtībām, lai izveidotu savienojumu ar saviem jaunās paaudzes uztvērējiem, Rodžerss bija raksturīgi efektīvs, sasniedzot 19 no 25 par 234 jardiem un divus piezemējumus. Rodžersa sāktajās spēlēs Packers ir 24:5 pret Bears.

Čikāgas spēlētājs Deivids Montgomerijs 15 gājienos veica 122 jardus. Fīldss veica vienu piezemējumu un bija 7 no 11, 70 jardus ar pārtvertu bumbu.

Otrajā ceturtdaļā Packers ar 21:0 pārspēja Bears. Džounss divreiz meta pa vārtiem, abas reizes tverot Rodžersa laukumus aizmugures laukumā un sasniedzot beigu zonu.

Pirmā bija aizmugures piespēle, kas tika skaitīta kā 15 jardu pārnēsāšana. Otrajā piezemējumā Džonss sakustējās, aizmugures laukumā tverot flip piespēli un gūstot vārtus no astoņiem jardiem. Džounss guva labumu no labās puses aizsarga Elgtona Dženkinsa atgriešanās, kurš spēlēja pirmo reizi kopš kreisās priekšējās krustenisko saišu pārrāvuma pagājušā gada novembrī.

Džounsa otrais rezultāts bija Rodžersa 450. piespēle karjerā. Vienīgie citi spēlētāji, kas sasnieguši šo atzīmi, ir Toms Breidijs, Drū Brīss, Peitons Menings un Brets Fevrs.

Rodžerss ar 451. numuru pirmā puslaika pēdējā minūtē pievienoja Alenam Lazardam, kurš “Vikings” spēli aizvadīja ar potītes savainojumu.

Rodžerss izpildīja piespēles astoņiem uztvērējiem. Nevienam no viņiem nebija vairāk par trim piespēlēm, taču Semijs Vatkinss pārtvēra savu trio 93 jardus.

Otrajā puslaikā “Bears” padarīja spēli konkurētspējīgu, izmantojot Grīnbejas kļūdas.

Kairas Santosas 40 jardu vārti samazināja Grīnbejas pārsvaru līdz 24:10 pēc tam, kad Rodžerss un AJ Dilons piespēlēja bumbu pie sava 31. sitiena.

Nākamā Packers sērija tika izjaukta, kad Džoša Maiersa sitiens trāpīja kustībā esošajam uztvērējam Kristianam Vatsonam un tika garām Rodžersam. Dilons atguvās pēc piespēles, taču tas nostādīja Packers trešās un 22. spēles situācijā, kā rezultātā tika gūts punts.

Braucot uz Grīnbejas gala zonu, Čikāgai bija acīmredzams 6 jardu piezemējums no Fīldsa, kurš tika apgāzts, kad atkārtojumos saprata, ka ir nokritis, pirms izstiepa roku pāri vārtu līnijai.

Nākamajā spēlē Fīlds atkal ieņēma ceturto vietu un guva vārtus no 1. punkta iekšpuses, un tiesneši nolēma, ka Prestons Smits un Džerans Rīds viņu apturēja tikai īsi līdz gala zonai, kad bija atlikušas nedaudz vairāk kā astoņas minūtes.

Ko viņi teica… Džonss: “Es zināju, ka man ir jāparādās”

Ārons Džonss bija sajūsmā par uzvaru.

“Acīmredzot tas izraisīja smaidu manā sejā,” sacīja Ārons Džonss. “Es zināju, ka man ir jāparādās, ja zvana uz manu numuru. Tas mani dzen tikai vēl vairāk.

“Tas daudz saka par mūsu pārkāpumu,” viņš piebilda. “Jūs zināt, kas notiks, bet jums tas ir jāpārtrauc. Tas nav viegli. Es tikai vēlos izteikt atzinību visai mūsu uzbrukuma vienībai un komandai par reaģēšanu un atgūšanos no pagājušās nedēļas.

Džounss iziet no laukuma kopā ar Rodžersu

“Šovakar tiešām bija apmēram 28 (AJ Dilons) un 33 (Džounss), lai viņi dabūtu futbolu,” sacīja Ārons Rodžerss. “Es nespēlēju lieliski. Jūtu, ka statistika izskatās nedaudz labāka par spēli.

“Es netrāpīju dažus metienus, kurus nekad nedrīkstēju palaist garām. Bija dažas iespējas gūt vairāk punktu.”

“Ir sāpīgi piedzīvot tik neapmierinošu zaudējumu,” sacīja “Bears” saspēles vadītājs Džastins Fīlds. “Mums vienkārši jāreaģē.”

Ko tālāk?

NFL sezonas otrā nedēļa noslēdzas ar pirmdienas nakts futbola dubulto palīdzību.

Vienmēr populārais Bufalo Bills mēģinās nostiprināt savu pirmo uzvaru pār LA Rams, tiešraidē vērojot Tenesī Titans zaudējumu ar 1:0. Sky sporta arēna.

Tikmēr labā formā Minesotas Vikings dodas uz Filadelfiju, lai stātos pretī Eagles Sky Sports NFL.

Sky Sports NFL ir jūsu īpašais kanāls NFL pārraidei visas sezonas garumā — ar dažādām NFL tīkla programmām. Neaizmirstiet mums sekot skysports.com/nflmūsu twitter konts @SkySportsNFL & Sky Sports — ceļā!