Breanna Stjuarte un Adža Vilsone vada ASV basketbola izlasi FIBA ​​pasaules čempionātā

WOLONGONG, Austrālija — Elena Van Dijka Pasaules čempionāta šosejas riteņbraukšanā atklāšanas pasākumā svētdien aizstāvēja savu titulu un izcīnīja trešo zelta medaļu laika braucienā.

Izmantojot tehnisko kursu piejūras pilsētā Vollongonā, uz dienvidiem no Sidnejas, Van Diks saglabāja perfektu ritmu, lai pārspētu Austrālijas Greisa Brauna par 12,79 sekundēm, lai aizstāvētu savu pagājušā gada laika izmēģinājuma zeltu. Šveices sāncensis Marlēna Reusere ieguva bronzu.

Vīriešiem nepieteikti norvēģi Tobiass Foss guva šokējošu uzvaru par savu pirmo pasaules čempiona titulu.

Sieviešu ieskaitē Brauna bija viens no agrajiem startiem, sasniedzot satriecošu laiku 44 minūtes 41,33 sekundes 21,3 jūdžu garajā trasē, kas nepārspējams nevienam citam 45 cilvēku laukumam, līdz pēdējam pārim van Diks un Reusers. gan ātrāk pirmajā pārbaudē.

Pēc tam Reusere pazuda un finišēja vairāk nekā 41 sekundi aiz Brauna laika, bet van Dijks turpināja un ieguva savu trešo zelta medaļu ar laiku 44:28,60 divu apļu distancē.

“Tas man bija ideāls kurss. (Bet) es patiesībā nekad nedomāju, ka šodien uzvarēšu,” sacīja 35 gadus vecā sportiste, kura savu pirmo zeltu izcīnīja 2013. gadā. “Man nebija ne jausmas, kā braukt…

“Bija patīkami redzēt, ka Reusers uz beigām ir nedaudz priekšā, tāpēc es zināju, ka šī diena noteikti nebija slikta. Bet finišā biju tik pārsteigts.

ASV pirmo reizi kopš 2002.-2004.gada trīs gadus pēc kārtas palika bez medaļniekiem laika ieskaitē sievietēm.

Lea Tomassvienīgais ASV olimpiskais čempions starp vīriešiem un sievietēm, un Kristians Folkners finišēja attiecīgi piektajā un sestajā vietā.

Hloja Digertalabākā amerikāņu šosejas riteņbraucēja, kas izlaida pasaules braucienus pēc tam, kad pagājušajā mēnesī viņai tika veikta trešā kreisās kājas operācija pēc šausminošā kritiena Pasaules čempionātā laika braucienā 2020. gada septembrī.

Olimpiskais čempions laika ieskaitē un divkārtējs pasaules čempions Annemieks van Vleutens finišēja septītais, vairāk nekā 90 sekundes aiz tautieša van Dijka. 39 gadus vecā van Vleutena jūnijā sacīja, ka plāno doties pensijā pēc 2023. gada sezonas.

Foss sasniedza to pašu kursu ar 40:02,95, lai gūtu lielāko uzvaru savā profesionālajā karjerā, un tas bija ievērojams satraukums Pasaules čempionāta autošosejā atklāšanas dienas beigās.

Lielākā daļa gaidīja zelta medaļu kāršu cīņu starp Itālijas divkārtējiem čempioniem Filipo Ganna un uzlecošā zvaigzne Remko Evenepoelskurš pagājušajā nedēļā kļuva par pirmo beļģi, kurš uzvarējis Grand Tour 44 gadu laikā, kad uzvarēja Vuelta a Espana.

Bet Evenepoels spēja tikt pie bronzas, 9,16 sekundes no tempa, kamēr Šveizers Stefans Kungs Viņš finišēja otrais par 2,95 minūtēm aiz Fosa, kurš, šķiet, neticīgi krata galvu, kad viņa ambiciozākie konkurenti nespēja pārspēt viņa laiku.

Ganna bija septītā, 55,32 sekundes aiz Fosa ar Slovēniju Tadejs Pogacarsdivkārtējais Tour de France uzvarētājs, sestajā vietā.

Magnuss Šefīlds20 gadus vecais amerikānis bija ceturtais pēdējā sadalījumā, aptuveni 15 jūdzes no 21 jūdzes trases sākuma. Pēc tam viņš pārkrita pāri barjerai un finišēja 17. vietā.

“Es tikko kļuvu mazliet pārāk mantkārīgs caur vienu no stūriem, bet domāju, ka es to visu atstāju ārpusē,” sacīja Šefīlda. saskaņā ar SBS Austrālijā.

Britu jātnieks Ītans Heiters saglabāja vadību pirmajā kontrolpunktā, bet nācās mainīt velosipēdu, kad viņš nometa ķēdi un finišēja ceturtais ar laiku 39,95 sekundes.

Fosa vienīgās iepriekšējās profesionālās uzvaras bija divi Norvēģijas čempionāti laika braucienā un valsts čempionāts šosejas sacīkstēs, taču viņš parādīja savu potenciālu, uzvarot 2019. gada Tour de l’Avenir.

Ir ieslēgts OlympicTalk Apple ziņas. mīli mūs!