Brendans Rodžerss: Lesteras boss saka, ka respektēs lēmumu, ja īpašnieki izlems par vadības maiņu | futbola ziņas

Brendans Rodžerss uzstāj, ka respektēs jebkuru lēmumu, ko Leicester īpašnieki pieņems par viņa nākotni pēc tam, kad spiediens uz viņa amatu kā treneris atkal palielinājās, sestdien ar 6:2 uzvarot Tottenham.

Foxes jau agri izvirzījās vadībā Londonas ziemeļos, taču individuālās kļūdas un nepārtrauktā nespēja nosargāt setbumbas noveda pie otrā smaga zaudējuma tikpat daudz spēļu laikā.

Kopš pagājušās sezonas sākuma Lestera ir ielaidusi 25 reizes no setbumbām — vairāk nekā jebkura cita Premjerlīgas komanda, un 22 gūtie vārti šosezon ir vairāk nekā jebkurai citai komandai četru labāko līgu turnīrā.

Rodžers atzina, ka statistika “nav laba lasāmviela” viņam vai Lesterai un atzina, ka nav pārliecināts, vai viņš joprojām vadīs King Power stadionu pēc gaidāmā izlašu pārtraukuma.

“Es nezinu, godīgi sakot,” sacīja Rodžers. “Lai kāds būtu tavs [the owners’] Lēmums ir tāds, ka es viņu vienmēr cienīšu.

Lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammu Chrome, lai iegūtu pieejamāku video atskaņotāju

Lesteras menedžeris Brendans Rodžerss atzīst, ka viņa komandas sliktie rezultāti ir viņa atbildība, un saka, ka respektēs visus īpašnieku lēmumus par viņa nākotni.

“Es domāju, ka mēs esam redzējuši pietiekami daudz. Šovakar izjutu komandu, skatoties, kā viņi spēlē pirmajā puslaikā, varēja redzēt pārliecību un radošumu. Tas viss ir par izvairīšanos no kļūdām.

“Nav šaubu, ka pirmajās septiņās spēlēs mums bija smagas spēles, īpaši pēc vasaras, kas mums bija – Tottenham izbraukumā, Arsenal izbraukumā, Chelsea izbraukumā, Mančestras “United” mājās un vēl pāris spēles, kuras mums vajadzētu uzvarēt.

“Tas [the international break] droši vien ir pienācis īstais brīdis, lai sāktu visu no jauna, pārtrauktu vasaras ciklu. Saimnieki darīs to, ko uzskatīs par pareizu.

“Es neesmu stulbs, es zinu futbolu, un pēdējās sešas spēles nav laba lasāmviela. Taču man ir pilnīga pārliecība, ka komanda var turpināties un pacelties tabulā, ja spēlēs tā, kā spēlēja lielā mērā un izvairīsies no kļūdām.”

Rodžerss ir noskatījies, kā Lestera savās pirmajās septiņās Premjerlīgas sezonas spēlēs ir ieguvis tikai vienu punktu, un atzina, ka viņa komandas pozīcija tabulas lejasgalā ir viņa atbildība.

“Ļoti,” sacīja Rodžerss, atbildot uz jautājumu, vai zaudējums ir palielinājis spiedienu uz viņu. “Es nāku katru dienu un daru savu darbu, un mēs varam redzēt, kā spēlētāji spēlē ar pārliecību, taču jums ir jāuzvar spēles.

“Es saprotu fanu neapmierinātību un nevaru no tā slēpties. Tā ir mana atbildība.”

BEZ MAKSAS SKATĪTIES: Premjerlīgas spilgtās spēles Tottenham un Leicester

Rednaps: Esmu noraizējies par Rodžersa nākotni

Lesteras nākamā spēle tiešraidē pret 19. vietā esošo Notingemas Forestu 3. oktobrī Sky Sportstas nozīmē, ka īpašniekiem King Power, kuru vada Foxes priekšsēdētājs Aijavats Srivaddhanaprabha, ir vairāk nekā divas nedēļas, lai apsvērtu Rodžersa nākotni.

Spēlei pret Stīva Kūpera grūtībās nonākušo komandu sekos spēles pret Bournemouth, Crystal Palace, Leeds un Wolves, un Džeimijs Rednaps uzskata, ka iespēja savākt punktus no virknes uzvarāmu spēļu varētu pārliecināt Lesteras valdi apsvērt iespēju trenēties. sols.

Runājiet ar Sky Sports Pēc Lesteras sagrāves ar 6:2 Totenhemas klubā Rednaps sacīja: “Tas nav tikai rezultāts – tie ir rezultāti un veids, kā viņi spēlēja.

• Tottenham 6:2 Leicester – 17. septembris

“Es domāju, ka viņam tas bija grūti. Viņš īsti netika atbalstīts transfēru logā un neieguva tos spēlētājus, kādus gribēja. Ir aizgājuši arī labi spēlētāji, kas nepalīdz.

“Vienmēr atskan trauksmes zvani, kad esat tādā formā, kādā esat, kad tuvojas starptautiskais pārtraukums, kad tuvojas labas spēles, kad vēlaties piesaistīt jaunu menedžeri. Tie ir faktori, kas jums jāņem vērā.

“Man ļoti patīk Brendans Rodžerss, es domāju, ka viņš ir augstākā līmeņa menedžeris, taču, klausoties viņu, izklausās, ka viņš ir atkāpies no amata, un varbūt viņi kaut ko mainīs.

“Dažreiz īpašniekiem ir viegli to mainīt un mēģināt panākt, lai kāds to atsvaidzina. Lestera pēc uzvaras līgā atbrīvojās no Klaudio Ranjēri, tāpēc viņi nebaidās veikt izmaiņas, un man vienkārši ir sajūta, ka kaut kas varētu notikt.

“Pat Brendans to zina – viņš zina spēli un ir pie tās nodarbojies pietiekami ilgi.

«Nešaubos, pat ja viņi to mainīs, viņš būs veiksmīgs menedžeris citur.

“Taču dažkārt sanāk, ka ir starptautisks pārtraukums, un priekšā ir labas spēles. Iespējams, ir piemērots brīdis, lai to mainītu, un man ir bail par viņu.”