Brentford vs Arsenal LIVE: Premjerlīgas rezultāts un pilna laika tabula, Fabio Vieira pievienojot trešo vietu debijas laikā

Arteta par Smita-Rovas savainojuma bēdām

Arsenal savā ziņā atgriezās Premjerlīgas tabulas augšgalā, kad Fabio Vieira pirmie vārti kluba labā papildināja Viljama Salibas un Gabriela Hesusa sitienus ar galvu pirmajā puslaikā iespaidīgā uzvarā Brentford ar 3:0.

Mikela Artetas komanda uz Mančestras City un Totenhemas Hotspur uzvarām sestdien atbildēja ar pārliecinošu sniegumu Brentfordas kopienas stadionā, lielgabalniekiem revanšējoties par pagājušās sezonas ievadā piedzīvoto Tomasa Franka komandu.

Saliba guva savus otros vārtus sezonā ar skaistu sitienu ar galvu no priekšējā staba no stūra, pirms Jēzus atrada brīnišķīgu Granita Khakas centrējumu, dubultojot pārsvaru.

“Arsenal” trūka kapteiņa Martina Odegaārda, taču, Vieiram pirmo reizi startējot Premjerlīgā, 22 gadus vecais spēlētājs no distances guva satriecošus vārtus, pievienojot trīs punktus.

Tuvojoties spēles beigām, Arsenal spēlētājs Ītans Nvaneri iegāja vēsturē, kļūstot par visu laiku jaunāko Premjerlīgas spēlētāju 15 gadu un 181 dienas vecumā.

1663505888

Everton pret West Ham

Būs zināma reakcija un ziņojums par Arsenal uzvaru, taču tagad uzmanība tiek pievērsta Mersisaidai, kur Everton uzņems West Ham spēlē, kas atstās sekas tabulas lejasgalā.

Frenka Lemparda vīriem šosezon vēl nav jāuzvar un pēc četriem neizšķirtiem ieņem 17. vietu. West Ham tagad ir zemākā vietā, un Deivids Mojs cer atgūt savu komandu uz pareizā ceļa.

Pamatlaiks: Brentford 0:3 Arsenal

90+4 min.: beidzas spožs Arsenal sniegums, un viņi iegūst visus trīs punktus, jau no sākuma dominējot Brentford.

Viljams Saliba, Gabriels Hesuss un Fabio Vieira ir papildinājuši vārtu guvumu sarakstus, jo lielgabalnieki atgriežas Premjerlīgas galvgalī pirms izlašu pārtraukuma.

1663505427

Brentford 0:3 Arsenal

90 minūtes: jāspēlē vēl četras minūtes.

Ītans Nvaneri spēlē Arsenal, lai aizstātu Fabio Vieiru. 15 gadu un 181 dienas vecumā Nvaneri kļūst par visu laiku jaunāko Premjerlīgas spēlētāju.

1663505198

88 minūtes: Ietaupiet! Gabriels Hesuss iebrauc soda laukumā no kreisās malas un met pa vārtiem no šaura leņķa. Tā iet iekšā, bet Raya nolaižas zemu pa kreisi un izglābj bumbu, kur Bens Mī novērš briesmas.

1663505093

85. minūte: Joans Visa ir arī stājies laukumā Brentford rindās, lai aizstātu Braienu Mbeumo, bet Takehiro Tomiyasu nomainīja Benu Vaitu uz Arsenal.

Spēle iet cauri kustībām, gaidot beigas. Arsenālam tas ir kabatā.

1663504901

82. minūte: Ārons Ramsdeils tagad ir nolaists, un viņam ir nepieciešama Arsenal medicīniskās komandas aprūpe. Neapmierināts ar šo spēles pārtraukumu, Pontuss Jansons uzskrien laukumā, lai runātu ar tiesnesi.

1663504813

79. min.: Brentfordam ir sods vai tomēr? Brīvsitiens tiek raidīts soda laukumā, un bumba svārstās, pirms Toniju notriec Lokonga.

Tiesnesis sākotnēji norāda uz punktu, taču tiek pacelts malējais karogs un ātra pārbaude parāda, ka vārti bija pareizi. Nekāda soda.

1663504598

76. minūte: Tomass Partejs un Gabriels Martinelli ir atsaukti uz Arsenal, un Sambi Lokonga un Edijs Nketija nāk viņu vietā pēdējās 15 minūtēs.

1663504318

72 minūtes: Ietaupiet! Mikkels Dalmsgaards izdara nelielu ieskrējienu soda laukumā un iespiežas aiz aizsarga, kad bumba tiek viņam cauri. Viņš pagriež to vārtu virzienā, bet Ramsdeils ātri tiek ārā un izdodas atvairīt sitienu.