Chelsea šeit Chelsea tur: Hudson-Odoi uzvar Čempionu līgā; izdalīti pirmie starti | Jaunumi | oficiāla lapa

Mūsu pēdējā īres spēlētāju paaugstināšanas kārtā dažiem mūsu spēlētājiem ir pagarināts spēles laiks Futbola līgā, bet mēs sākam lielāko klubu konkurenci ārzemēs…

Kalums Hadsons-Odoi spēlēja Leverkūzenes “Bayer” komandā, lai uzvarētu Čempionu līgā, izcīnot pirmos punktus grupu turnīrā, savā laukumā ar 2:0 uzvarot Madrides “Atletico”. Hadsons-Odoi jau agri sagādāja problēmas Spānijas pretiniekiem ar saviem piegājieniem un iekšējiem sitieniem, taču viņa komandas vārti netika gūti līdz pēdējām 10 minūtēm.

Bundeslīgas nedēļas nogalē Hudsone-Odoi sāka centrālākā pozīcijā pret Bremen Werder, atkal pacēla aizsargus un atkal Leverkūzene atklāja rezultātu otrajā puslaikā, taču šoreiz ielaida vēlo izlīdzinājumu un neļāva izcīnīt otro uzvaru sezonā. . Viņi pēc septiņām aizvadītām spēlēm ieņem 15. vietu 18 komandu tabulā.

Sestdien Spezia izcīnīja savu otro uzvaru sezonā Itālijā, kad savā laukumā ar 2:1 pārspēja pēdējā vietā esošo Sampdoria. Ītans Ampadu bija uzvarošā aizsardzībā savā otrajā izbraukumā savā jaunajā īres klubā.

Neparasti tālmetienu centieni izvirzīja Sampdoria vadībā, taču neilgi pēc tam pašu vārti panāca izlīdzinājumu. Ampadu izskatījās tā, it kā viņš būtu guvis uzvaras vārtus ar galvu no centrējuma, taču redzēja, ka vārtsargs kaut kā atvairīja to ar kāju, bet iemeta otros Spezia vārtus, lai nodrošinātu trīs punktus.

štatos

Pārtraucot piecu bezuzvaru sēriju ar vienu uzvaru pirms divām nedēļas nogalēm, Gabriels Slonina un Chicago Fire kopš tā laika ir piedzīvojuši divas neveiksmes MLS, zaudējot Monreālā ar 3:2, pirms līdzīga rezultāta savā laukumā zaudēja Charlotte FC, lai gan viņi bija tikai 2:0 vadībā. Izšķirošie vārti tika gūti pēc sešu minūšu pārtraukuma. Zaudējums izbeidz Fire cerības pirmo reizi piecu gadu laikā iekļūt pēcsezonas izslēgšanas spēlēs. Vārtsargs Sļoņina joprojām ir visuresošs savā kampaņā.

Futbola līgas apskats

“Burnley”, kas veiksmīgi sāka censties pēc ātras atgriešanās Premjerlīgā, pagājušajā nedēļā izcīnīja neizšķirtu un uzvarēja, abos gadījumos iesaistoties Ianam Māsenam. Viņš izgāja uz maiņu Lankašīras derbijā Prestonas laukumā, taču tika ievests kreisās malas aizsargs, lai ar 2:1 mājās uzveiktu Bristol City, un nodrošināja piespēli, lai Burnley jau pēc četrām minūtēm izvirzītos vadībā.

Toreiz pēc izlīdzinājuma Māsens ar atvairītu sitienu gandrīz atjaunoja pārsvaru, taču uzvarētāju guva Džeja Rodrigesa sitiens ar galvu otrajā puslaikā.

Burnley ir vienu vietu aiz Reading, kas ir trešā pēc atlabšanas pēc smagas sakāves Sunderland mājās ar uzvaru Wigan. Baba Rahmans, kurš pirmajā no šīm spēlēm devās uz puslaiku un jau piekāpās savai komandai ar 2:0 un beigās zaudēja ar 3:0, saglabāja savu vietu un noteica nedēļas nogales uzvaras signālu. Viņš palīdzēja “Reading” ielaist vārtus un uzvarēt ar 1:0.

Turpretim Hadersfīlda, otrā no apakšas, zaudēja Wigan. Tino Anjorins spēlēja ar savu īrētu komandu, atpaliekot ar 1:0, taču nespēja to atgriezt līdz 2:1. Tas bija pagājušajā otrdienā, taču Huddersfield komandai nedēļas nogalē bija labāka diena, jo viņi savā laukumā ar 1:0 pārspēja Kārdifu. Anjorins tika ievests sākuma XI centrālā uzbrucēja pussarga lomā un nospēlēja pirmo puslaiku. Viņam nelaimīgā kārtā tika pieļauts sods par augstu zābaku, taču viņš pamanīja, ka tas tika izglābts, ļaujot terjeriem saglabāt savu agrīno pārsvaru līdz beigām.

Pēc sakāves nedēļas vidū ar 3:0 pret bijušo čempionāta pretendenti Hull City, viņi savā starta XI sastāvā iesaistīja gan Neitanu Baksteru, gan Hārviju Vale, lai nedēļas nogalē apmeklētu Svonsī.

Diemžēl rezultāts palika nemainīgs, bet abiem spēlētājiem šīs bija pirmās spēles sezonā “Hull” komandā, bet Baksters atgriezās klubā, kurā viņš spēlēja pagājušajā sezonā. Viņš noturēja zemu vārtus, atvairīja no pārliktņa, taču nespēja apturēt Gulbja otros vārtus pēc sajukuma aizsardzībā.

Pirmajā līgā Pīterboro cieta abpusēji zaudējumus ar 1:0, abus vārtos gūstot Lukasam Bergstromam. Otrā no šīm neveiksmēm bija īpaši smaga jaunajam Chelsea vārtsargam, kurš veica divus lieliskus atvairītos sitienus, pirms pēdējās piecās minūtēs viņu atsita ar smagi novirzītu metienu. Šie rezultāti izsita Posh no agrīnās izslēgšanas spēļu vietām.

Nedēļas vidū zaudēja arī cits mūsu vārtsargs, kurš ir izīrēts Pirmās līgas turnīrā, Džeimijs Kamings, jo MK Dons piekāpās Boltonā ar 2:0. Pirmajā puslaikā viņš ar labu atvairīšanu noturēja spēli bez vārtu guvumiem, taču kopumā sestdien viņam bija labāka diena, jo viņa komanda uzvarēja Oksfordā ar 2:1 un Miltonkeinsas komanda pacēlās uz 18. vietu.

Kamings spēlē vairākas reizes atvairīja, uzvarētājs izrādījās Vila Griga novēlots sods. Henrijs Lorenss abās spēlēs bija neizmantots sub.

Neizšķirti un zaudējumu piedzīvoja Braiens Fiabema un Forests Grīns Rovers, kas atstāja viņus labāko četriniekā. Pirmajā no tām, Charlton, 19 gadus vecais norvēģis pirmo reizi startēja, kad spēlēja kopā ar Konoru Vikhemu, kurš guva vārtus neizšķirti 1:1, un sestdien atkal savā laukumā pret Morecambe, bet divu vārtu attālumā no apmeklētāji , tostarp uzvarētājs 94. minūtē.

Otrajā divīzijā Sems Makkelands palīdzēja Barovam pēc kārtas noturēt 2:0 pie rezultāta otrās vietas ieguvējai komandai. Divas uzvarētās komandas bija Donkastera un Ņūporta. Pret pirmo Chelsea aizsargs bija atvairījis metienu.

Džo Heigs debitēja “Derby U21” komandā un guva precīzu izlīdzinājumu pret “West Brom”, pārspējot vairākus spēlētājus pirms spēles beigām, lai gan spēle noslēdzās ar zaudējumu 2:1.