EFL vārti un kopsavilkums: Sheffield United palielināja čempionāta vadību | futbola ziņas

Oli McBurnie ceturtie vārti piecās līgas spēlēs palīdzēja Sheffield United palielināt pārsvaru Sky Bet čempionāta augšgalā līdz trim punktiem pēc uzvaras 2:0 izbraukumā pret Preston.

Skotijas izlases uzbrucējs Makbērnijs sita no tuvas distances, kad bija atlikušas 15 minūtes pēc tam, kad Senegālas pussargs Ilimans Ndiaje izvirzīja viesus vadībā tieši pirms puslaika beigām.

Uzvara Pola Hekingbotoma niknajai “Bledes” komandai bija arī ceturtā uzvara pēc kārtas un pagarināja iespaidīgo nezaudēto spēļu sēriju līdz astoņām spēlēm.

Vestbroms Boss Stīvs Brūss pēc strīdiem joprojām ir pakļauts spiedienam Noridža Izlīdzinājuma rezultāts viņa komandai maksāja tikai otro Sky Bet Championship uzvaru sezonā.

Bijušais Kanāriju salu aizsargs izturēja savu līdzjutēju nievas pēc nedēļas vidū piedzīvotās sakāves Birmingemā un bija spiests samierināties ar neizšķirtu 1:1 Carrow Road, lai gan viesi bija labāki.

Dara O’Šī sitiens ar galvu lika Bagijus uz uzvaru, taču Sema Bairama pirmie Norwich vārti atpestīja punktu neveiksmīgajiem laukuma saimniekiem, savukārt Vestbroms nikni noturēja vārtus, veltīgi apelējot par malējo aizsargu.

Toma Inces izcilais brīvsitiens uzreiz pēc stundas atzīmes lasīšana Sky Bet čempionāta uzvara ar 1:0 Vigana.
Inces sitiens izšķīra spēli un deva karaliskajai komandai piekto uzvaru septiņās spēlēs.

Džeja Rodrigesa piektie vārti sezonā bija kustīgi Burnlijs uz ceturto vietu čempionātā, pagarinot savu nezaudēto spēļu sēriju līdz astoņām spēlēm visos turnīros, izcīnot grūtu uzvaru ar 2:1 Bristoles pilsēta.

Sanderlenda Uz maiņu nākušais Džuisons Benets panāca neizšķirtu 2:2 Vatforda ar izlīdzinājumu 87. minūtē Vicarage Road.

QPR ir sestie aiz viņiem un stoke nospēlēja neizšķirti 0:0 Sky Bet Championship mačā ar dažām izteiktām iespējām Loftus Road.

Otrajā puslaikā vārtus guva Karltons Moriss un Rīss Bērks Lūtona beidzot ar septīto mēģinājumu izcīnīja savu pirmo mājas uzvaru sezonā melna uguns 2:0 pie Kenilworth Road.

Otrajā puslaikā Benika Afobes pelnīti vārti Millwall uzvara ar 2:1 Blekpūla pie The Den.

gulbju ezers galu galā atstāja savus atkritumus aiz sevis un uzvarēja ar 3:0 korpussbet viņi bija daudz parādā Tobias Figueiredo pārim par savu uzvaru.

Gustavo Hamers redzēja sarkanu par Koventrija kā izklaidējošs derbijs ar Birmingema beidzās bez punktiem St Andrew’s.

Hadersfīlda izcīnīja tikai otro čempiontitulu sezonā, kad veterāns uzbrucējs Džordans Rods savā laukumā uzvarēja ar 1:0. Kārdifā savā pirmajā spēlē kopš galvenā trenera Denija Šofīlda atlaišanas.

Skybet League One

Šefīldas trešdiena cīnījās ar diviem vārtu guvumiem neizšķirti 2:2 pret Sky Bet League One līderiem Ipsviča pie Hillsborough.

Keidens Džeksons bija izvirzījis Tractor Boys vadībā jau pēc četrām minūtēm, un, kad 20. minūtē pēc spēles beigām Owls aizsargs Dominiks Iorfa izlauzās cauri saviem vārtiem, šķita, ka atpakaļceļa vairs nav.

Tomēr Džordžs Bjerss samazināja deficītu, pirms Maikls Smits 89. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Portsmuta panāca punktu skaitu ar Ipswich, kad arī guva vārtus, panākot 2:2 Plimutakurš finišēja Fratonparkā 10 vīru sastāvā.

“Pompey” pussargs Džošs Koroma izdarīja sitienu piecas minūtes pirms pārtraukuma, bet “Pilgrims” pēc Šona Rageta vārtu guvuma bija pagriezies, un uz maiņu nākušais Nialls Eniss sita vienpadsmit minūtes pēc laika.

Pēc divām vēlīnām piezīmēm no laukuma tika noraidīts Plimutas uzmainis Brendans Gelovejs, un Reko Hakets-Fērčilds, kurš ilgu laiku nebija uz maiņu, ar galvu panāca izlīdzinājumu pievienotā laika trešajā minūtē.

Boltona ir piektie pēc tam, kad viņus pārspēja ar Dapo Afolayan vēlajiem vārtiem Pīterboro 1:0

Bārnslija Sestā vieta pēc uzvaras ar 3:0 Kembridžalai gan otrajā puslaikā tika noraidīts pussargs Liams Kičings.

Devante Kols 24. minūtē izvirzīja Tykes vadībā.

Otrā puslaika sākumā notika ilgstošs pārtraukums, kad Barnsley vārtsargam Bredlijam Kolinsam bija nepieciešama palīdzība pēc sadursmes ar Semu Smitu, kad viņš ar galvu raidīja bumbu ārpus laukuma. Galu galā Kolinsu nomainīja Džeimijs Sērls.

Kičingam 68. minūtē tika parādīta otrā dzeltenā kartīte, bet Bārnslijs guva sekundi pēc Robija Kandija sitiena ar galvu. Džeimss Norvuds pielika trešdaļu pārtraukuma laikā.

Džeks Diamonds guva hat trick as Linkolns uzvarēja ar 6:3 Bristole rover.

Bens Hauss bija izvirzījis Linkolnam agri vadībā, Deimants pievienoja sekundi no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Ārons Kolinss 18. minūtē samazināja deficītu, bet Diamonds vēlreiz sita tieši pirms pārtraukuma.

Metjū Virtijs neilgi pēc atsākšanas panāca 4:1, 56. minūtē Deimants izpildīja savu hat-trick.

Raiens Lofts guva vēl vienus vārtus Rovers labā, bet Bens Hauss pēc stundas pievienoja Imps komandai sesto un pēc tam Kolinss guva otro pēcpusdienā, 65. minūtē realizējot vārtus.

zemākais klubs Bērtons galu galā izcīnīja uzvaru, uzvarot ar 2:0 exeter.

Dedži Ošilaja un Deiviss Kelliors-Duns trāpīja otrajā puslaikā Brewers labā, kura nesen šķīrās no menedžera Džimija Floida Haselbeinka.

meža zaļumi Cīņas turpinājās, kad viņus mājās ar 2:1 pārspēja kaujinieki Morekambekurš pārspēja savainojuma laika uzvarētāju no Farrend Rowson.

Bijušais Palace uzbrucējs Konors Vikhems pēc pusstundas izvirzīja Rovers vadībā, taču Kīrans Filipss īsi pirms pārtraukuma no stūra panāca izlīdzinājumu, un Rousons vēlu pamāja, lai gūtu visus trīs punktus.

MK Dons Uzvarēja ar 2-1 Oksforda. Metjū Smits izvirzīja Dons vadībā īsi pirms puslaika, Vils Grigs pievienoja vēlu sekundi no 11 metru soda sitiena atzīmes, pirms Džons Musinju mājiniekiem pamāja ar galvu.

Šona Makonvila vārti jau pēc 32 sekundēm bija pietiekami, lai izstāšanās Accrington uzvara mājās ar 1:0 Čeltnema.

Noslēguma posmā Konors Hourihane sita divreiz derbiji trāpīja no aizmugures Vaikomba 2-1 Anis Mehmeti 15. minūtē izvirzīja Vaikombu vadībā.

Flītvuda un Čārltons Neizšķirts 1:1. Kallums Mortons izrāva strupceļu pēc pusstundas, pirms Mailss Lībērns panāca izlīdzinājumu, kad bija atlikušas 13 minūtes.

Eliss Herisons ar galvu raidīja uzvarētāju pievienotajā laikā Port Vale sist Šrūsberija 2-1

Uzbrucējs Harisons jau agri izvirzīja Vale vadībā, un Kristians Saidijs 19. minūtē panāca izlīdzinājumu Shrews labā.

Skybet otrā līga

Omārs Beklss atlaida līderus Leitonas austrumi uzvarai ar 1:0 wallall lai saglabātu savu 100% mājas rekordu.

Vienīgā komanda, kas nav zaudējusi Otrās līgas, nodrošināja punktus pēc tam, kad Beklss guva vārtus no stūra tieši pirms stundas atzīmes.

Divus vārtus guva Endijs Kuks, bet trešo pievienoja Taireiks Raits Bredforda gadā sagrāva ar 3:0 Stīvendžslai gan Bantams atlaida Bredu Halideju ar atlikušo minūti.

rati uzkāpa augstāk Stīvendžs uz otro vietu, kad divi Džoša Gordona vārti, otrie soda sitiens, lika viņiem uzvarēt Ņūportā ar 2:0.

Nortemptona ir trešajā vietā pēc tam, kad Sems Hoskinss ar diviem vārtiem uzvarā ar 3:0 palielināja savu sezonas rezultātu līdz 10. Rochdale.

Džons Gutrijs izrāva pirmo setu trīs minūtes pēc puslaika, pirms Hoskins ar galvu raidīja atlēkušo bumbu pēc tam, kad 73. minūtē tika atvairīts viņa 10 metru soda sitiens, un 10 minūtē bija atlikušas.

Džoša Houksa trešie vārti sezonā trammere pārsteidzoša uzvara ar 1:0 Salfordakuri iepriekš mājās bija nepārspēti.

Vārtus otrajā puslaikā guva Vils Rendāls un Harijs Skaistmens Sutton notiesāts Hārtlpūle piedzīvoja zaudējumu ar 2:0 un pagarināja savu bezuzvaru sēriju līdz 18 spēlēm.

Kristians Deniss uzvarētājam nocirta galvu Kārlaila kā viņi sitās AFC Vimbldona 2-1

Kalums Gajs pirmais sita Kārlailam, pirms Ajūbs Asals guva Dons pirmos vārtus četrās spēlēs, panākot izlīdzinājumu.

Mansfelds nodrošināja uzvaru ar 2:0 Džilinhema ar vārtu guvumiem no Lukas Akins – kuram arī 11 metru soda sitienu atvairīja Glens Moriss – un Džordža Lapslija.

Harijs Kliftons izšāva Grimsbija veicināja uzvaru ar 1:0 Kolčestera un ieraudzīja Kortnija Beikera-Ričardsona sestos vārtus sezonā apkalpe sist Crawley ar tādu pašu punktu skaitu.

Swindon 1:0 uzvarēja plkst donkasters pateicoties Džeikoba Veikelinga vārtiem un Akciju osta pret Harrogate beidzās 0:0.