Ērlings Hālands atkal gūst vārtus, Džeks Greālišs apklusina kritiķus, jo Man City pārspēja 10 vīru Wolves un iekļūst pirmajā vietā.

Mančestras “City” demonstrēja dominējošu sniegumu izbraukumā pret “Wolves”, uzvarot ar 3:0, apsteidzot “Arsenal” Premjerlīgas tabulas augšgalā.

– Straumējiet ESPN+: LaLiga, Bundesliga, MLS, vairāk (ASV)

Džeks Greālišs Bija nepieciešamas tikai 55 sekundes, lai atklātu punktu skaitu, kad viņš nokļuva a Kevins De Bruins Cross, lai sistu mājās soda laukumā, uzbrucēja priekšā Erlings Halands guva savus 11. Premjerlīgas vārtus septiņās spēlēs.

“Wolves” 33. minūtē tika samazināts līdz 10 vīriem Neitans Kolinss pieleca pie vaļīgas bumbas un ar ķetnām ieķēra Grealishu vēderā un saņēma tiešo sarkano kartīti. Pēc pārtraukuma ar pussargu Rubens Nēve Atstumts uz Wolves aizsardzības centru, spēle bija ciešāka, bet City pēc tam sasniedza visus trīs punktus. Fils Fodens no citas De Bruyne pārejas.

PĀRKET UZ: Spēlētāju vērtējumi | Labākie/sliktākie izpildītāji | Svarīgākie momenti un nozīmīgi mirkļi | Izlikt spēles citātus | Svarīga statistika | Gaidāmās tikšanās

Ātra reakcija

1. Hālands to dara vēlreiz…

Tā bija viena no tām dienām, kad City pretinieki ar prieku noturēs rezultātu zem 10. Jau pēc 33 minūtēm Wolves bija 2:0, un līdz šim brīdim mājinieku fani Molineux baidījās no ļaunākā. Greālišs jau bija atklājis rezultātu tikai pēc 55 sekundēm, pirms Hālands guva savus ierastos vārtus – pacēla bumbu ārpus laukuma, skrēja pretim Maksam Kilmanam un sita garām Hosē Sa. Tagad Hālandam ir 14 vārti 10 spēlēs, kurš ir iesitis tīklā katrā no savām pēdējām septiņām spēlēm.

Norvēģijas izlases futbolists kļuva arī par pirmo spēlētāju Premjerlīgas vēsturē, kurš guvis vārtus savās pirmajās četrās izbraukuma spēlēs, un šķiet, ka viņa sērija, visticamāk, nebeigsies. 22 gadus vecais spēlētājs, visticamāk, jutīsies tā, it kā viņam būtu bijis vairāk, it īpaši pēc tam, kad Kolinss tika noraidīts par neglīta izskata izaicinājumu pret Greališu, taču otrajā puslaikā Pepa Gvardiolas komanda šķita apmierināta ar to, ka bumba sita apkārt un skrien uz leju. pulkstenis .

Otrā puslaika vidū Fodens pievienoja trešdaļu, taču Wolves būtu piedots, jo uzskatīja, ka ir labi ierobežojis bojājumus dienā, kas varēja beigties ar kriketa rezultātu.

2. Greālišs apklusina savus kritiķus ar vārtu guvumu

Gandrīz likās, ka Gvardiola piektdien savā iknedēļas preses konferencē būtu paredzējusi nākotni. Jautāts par Greališu un kritiku, ko 100 miljonus mārciņu vērtais pussargs saņēmis pēc viņa uzstāšanās pret Dortmundes Borussia nedēļas vidū, “City” vadītājs viņam teica, ka nav jāuztraucas.

“Tam nav nozīmes,” viņš teica. “Vēl pēc trim dienām jums ir vēl viena iespēja būt laimīgam un darīt to, kas jums jādara.” Un ko jūs zināt, trīs dienas pēc 58 minūtēm pret Dortmundi Greālišs atkal bija laimīgs – viņam vajadzēja tikai 55 sekundes, lai sasniegtu savu pirmo spēli. Gūstiet sezonas vārtus un panākat City vadībā ar 1:0.

Līdz spēlei bija jautājuma zīmes par to, vai Greālišs pat startēs pret Wolves, kas līdz šim šosezon cīnījās par formu, taču Gvardiola izvēlējās viņu paturēt uz Rijāda Mahreza un Ilkaja Gundogana rēķina, un tas izrādījās pareizs lēmums.

Gvardiola piektdien uzstāja, ka viņš neizvēlas Greālišu, ko pašmāju līdzjutēji pastāvīgi izsauca par viņa saikni ar Midlendas sāncensi Aston Villa, jo viņam ir daudz gūto vārtu un piespēļu, taču pēc debatēm par vietu šajā nedēļā viņš ar prieku izcelsies. no zīmola.

3. Vilki iešauj sev kājā

Nedēļas nogali “Wolves” iesāka ar līdz šim vismazāk gūtajiem vārtiem Premjerlīgā šosezon, bet arī ar labāko aizsardzības rādītāju. Tomēr, ja jūsu spēja gūt vārtus ir atkarīga no tā, vai esat stabils aizmugurē, jums ir jāpārliecinās, ka neielaižat vārtus minūtes laikā un pirms puslaika noraidījuma kāds no saviem centra aizsargiem. Vienmēr bija grūta pēcpusdiena pret Man City un Haaland, taču pat Wolves, kas bija labāki otrā puslaika sākumā, nespēja atturēties.

Piektdien Gvardiola teica, ka viņi ir “vieni no grūtākajiem pretiniekiem”, taču galu galā šī čempioniem bija ērta diena, kad City fani skandēja: “Erling Haaland, viņš ir guvis vairāk vārtu nekā jūs.” Pagaidām Hālands ir 11-3 Wolves.

Bruno Lage pagājušajā sezonā Molineux spēlēja labi, taču viņam drīz būs jāiegūst vārti, ja viņš netiks ievilkts Premjerlīgas sacīkstēs. Jaunais līgumslēdzējs Djego Kosta nebija izlasē pret City, kas liek domāt, ka viņš ir vairāk nekā nepiemērots spēlei, un Leidžam 33 gadus vecais futbolists ātri jāatgriežas izbraukuma pārtraukumā.

– Ziņojums: Vilki 0-3 Man City | Premjerlīgas tabula | Gaidāmās tikšanās

Spēlētāju vērtējumi

vilki: Sa 5, Džonijs 5, Ait-Nūri 6, Kolinss 4, Kilmans 5, Moutinju 6, Nevess 6, Nunes 6, Neto 6, Guedes 6, Podence 5.

subs: Traore 6, Hvangs 6, Semedo 6, Kempbels 6.

cilvēku pilsēta: Edersons 6, Stouns 6, Kancelo 7, Diass 7, Akanji 7, Rodrigess 7, De Bruins 8, Silva 7, Greališs 8, Fodens 7, Hālands

subs: Gundogans 6, Alvaress 6, Mahress 6, Palmers 6, Gomess 6.

Labākie un sliktākie izpildītāji

LABĀKAIS: Džeks Greālišs: De Bruins ir pelnījis goda atzinību par savām divām rezultatīvām piespēlēm, taču Greālišs bija pakļauts spiedienam pēc šonedēļ Molineux kritizētās kritikas un 27 gadus vecais futbolists tika piegādāts.

SLIKTĀKAIS: Neitans Kolinss: Wolves jau bija iedzinējos ar 2:0, taču Kolinsa lēmums iesist Grealisu vidukļa līmenī ar skavām bija smieklīgs. Sekoja pelnīta sarkanā kartīte, un līdz ar to zuda jebkāda iespēja Wolves kaut ko glābt no spēles.

Svarīgākie momenti un nozīmīgi mirkļi

City bija nepieciešamas tikai 55 sekundes, lai izvirzītos vadībā, kad Grealish pārtrauca savu ilgstošo vārtu sausumu.

Viens cilvēks, kurš necīnījās vārtu priekšā, ir Hālands. Viņš ir parādījis, ka var skriet pēc aizsargiem un gūt vārtus ar labo kāju, lai turpinātu savu neticamo vārtu sēriju.

Un tad, it kā City vajadzēja vieglāk, Wolves tika samazināts līdz 10 vīriem, kad Kolinss tika noraidīts par lielu izaicinājumu pret Greališu, atstājot atmiņas par Naidžela de Jonga kung fu sitienu pret Ksabi Alonso 2010. gada Pasaules kausa finālā starp Nīderlandi un Nīderlandi. Spānija.

Fodena vārti padarīja spēli drošu, un dažas minūtes vēlāk tā tika uz īsu brīdi pārtraukta pēc 70 minūtes aplausiem, lai godinātu pagājušajā nedēļā mirušās karalienes Elizabetes II 70 gadus.

Pēc spēles: Ko teica treneri/spēlētāji

Bruno atrašanās vieta kanālā BT Sport: “[It went wrong] ne tikai pirmajā puslaikā, bet arī pirmajā minūtē. Kad tāda komanda kā City, kas spēlēja trešdienas vakarā, gūst vārtus pirmajā minūtē, to ir grūti pieņemt. Mēs atradāmies starp pirmajiem diviem vārtiem, taču viņi guva vārtus pārejā. … Tas nav par Neitanu Kolinsu. Reizēm gadās un tās pašas situācijas, vienu tādu redzēju vakar Aston Villa vs Southampton spēlē un nekas nenotika, šodien sarkanā kartīte.

Peps Gvardiola kanālā BT Sport: “Spēle mums sākās ļoti labi ar diviem vārtiem un sarkano kartīti, un pēc Čempionu līgas atnākšanas šeit pulksten 12:30, viņi ar savu kvalitāti var noturēt bumbu un pārejas laiki ir ātri, tas bija neticami Uzvara. Mēs daudz cīnījāmies pēc puslaika līdz Filam [Foden] Vārti, tik liels nopelns vilkiem.”

Grealishs vietnē BT Sport: “Pagāja ilgs laiks, un bija patīkami trāpīt bullīšos. Cilvēki pareizi uzdeva jautājumus, vai man vajadzētu gūt vairāk vārtu un saņemt vairāk rezultatīvu piespēļu. Man vienmēr būs cilvēki, kas mani pārspēj ar iztērēto naudu. runā par mani, bet es neesmu guvis pietiekami daudz vārtu visā savā karjerā. Es to vēlos pievienot savai spēlei. Ir jauki, kad Peps mani aizstāv. Viņš ir bijis izcils ar mani. Man, iespējams, viņam jāpateicas, jo viņš man deva iespēju šodien pēc mana uzstāšanās trešdien, jo tas, iespējams, nebija labākais. Esmu viņam pateicīgs.”

Galvenā statistika (nodrošina ESPN statistika un informācija)

– Greališa sitiens bija devītie Premjerlīgas vārti, ko Man City jebkad guvis spēles pirmajā minūtē.

– Kevinam De Bruinam tagad ir vismaz viena rezultatīva piespēle piecās no septiņām šīs sezonas City Premjerlīgas spēlēm. Viņš bija tieši iesaistīts vairāk Premjerlīgas vārtu Molineux 2022. gadā nekā jebkurš cits spēlētājs (ieskaitot Wolves spēlētājus).

– De Bruina sešas rezultatīvās piespēles šosezon ir divreiz lielākas nekā jebkuram citam Premjerlīgas spēlētājam. Šī bija arī viņa pirmā daudzcīņas spēle kopš aprīļa pret Watford.

– Erlings Hālands ir pirmais spēlētājs vēsturē, kurš savās pirmajās četrās Premjerlīgas spēlēs izbraukumā guvis vārtus. Hālandam tagad ir 14 vārti 10 spēlēs visos turnīros (11 Premjerlīgā), un viņš šosezon nav guvis vārtus tikai divās City spēlēs.

– Via Opta: Hālands ir guvis 100 vārtus savās pēdējās 99 spēlēs visos turnīros kopš pievienošanās Dortmundes Borussia no FC Salzburg 2020. gada janvārī.

– Hālandam (7) ir vienāds punktu skaits ar Serhio Agvero, kurš tajā iekļuva 2019. gadā, lielākajā daļā spēļu pēc kārtas Man City rindās gūstot vārtus kopš 1992.–1993. gada.

– City tagad ir nepārspēta savās pēdējās 22 izbraukuma līgas spēlēs ar bilanci 16-6-0 (WDL). Viņu pēdējā izbraukuma neveiksme līgā bija pirmā spēle pagājušajā sezonā pret Tottenham.

– City sasniedza savu 11. izslēgšanas spēļu uzvaru Premjerlīgā kopš pagājušās sezonas sākuma, vairumam komandu šajā laika posmā pārtraucot neizšķirtu ar Chelsea.

Nākamais

vilki: Bruno Lage komanda dodas uz Londonas austrumiem, lai 1. oktobrī stātos pret West Ham United, kas sāksies plkst. 12:30 ET, un pēc tam sagaida grūts ceļojums uz Chelsea. Lietas nekļūst vieglākas.

Man City: Starptautiskajā pārtraukumā Man City būs laiks sagatavoties derbijam, un Mančestras United 2. oktobrī viesosies pilsētas zilajā pusē. Nākamās trīs spēles klubs aizvadīs savā laukumā, kamēr FC Copenhagen spēlēs izbraukumā Čempionu līgā, tāpēc sagaidiet, ka Hālands gūs vairāk vārtu, pirms 8. oktobrī tiksies ar Southampton.