Galaher Premiership: Saracens pārspēja Harlequins bez Markusa Smita; Leicester Tigers, Sale Sharks, Bristol Bears, Northampton Saints uzvar | Regbija savienības ziņas

Sestdienas Galaheras premjerlīgas 2. kārtas rezultāti: Harlequins 27-30 Saracens, Lesteras Tigers 36-21 Ņūkāslas Falcons, Bāts 20-37 Sale Sharks, Lapsenes 8-23 Bristol Bears, Northampton Saints 38-22 London Irish

Pēdējo reizi atjaunināts: 17/09/22 18:42

Makss Malins guva divus mēģinājumus, kad Saracens nāca no aizmugures, lai pārspētu Arlekīnu.

Apkopojiet visas sestdienas Premjerlīgas darbības, kad saracēņi nāca no aizmugures, lai pārspētu Harlequin komandu, kurai trūkst Markusa Smita, bet uzvaras reģistrēja arī Lestera, Seila un Bristole…

Arlekīni 27-30 Saracens

“Harlequins” neapmierinātību par Markusa Smita neierašanos derbijā pret “Saracens” pastiprināja Galaheras premjerlīgas neveiksme ar 30:27.

Kvinss bija mēģinājis nodrošināt Smita priekšlaicīgu atbrīvošanu no 10 nedēļu pārtraukuma, kas tika noteikts Anglijas futbolistiem, kas bija iesaistīti jūlija tūrē uz Austrāliju, taču dažādas institūcijas, kas pieņēma lēmumu, viņu noraidīja.

Tomēr pret viņiem iebilda Ouens Farels, Maro Itoje, Billijs Vunipola, Džeimijs Džordžs un Mako Vunipola — viņi visi cīnījās pret Wallabies un uzsvēra spēlētāju labklājības uzlabošanas politikas nekonsekvenci.

Kvina netaisnības sajūta atklāja agri, kad viņi panāca 17:0, bet Saracens atbildēja ar četriem mēģinājumiem, tostarp diviem no malējā Maksa Malinsa, lai izveidotu saspringtu finišu Twickenham Stoop.

Saracēņi atvadījās no sākuma raunda pagājušās nedēļas nogalē, un pēc zirnekļu tīklu izpūšanas viņi nodrošināja dažus izcilus mirkļus, pirms izrādīja mieru, kas nepieciešama, lai beigās nosargātu savu nelielo pārsvaru.

Lesteras Tigers 36:21 Ņūkāslas Falcons

Nemani Nadolo guva divus vārtus, aizstāvot čempioni Leicester ar 36:21 pārspējot Newcastle, izcīnot savu pirmo uzvaru Galaheras premjerlīgas sezonā.

“Tigers” izvirzījās vadībā trīs minūšu laikā pēc Džeimsa Kronina mēģinājuma, taču “Falcons” atspēlēja ar diviem Džoša Bārtona un Džordža Makgaigana vārtiem.

Fidži Nadolo ar lielisku piespēli ar lielisku piespēli panāca arī Krisa Eštona mēģinājumu, izvirzot Tigers vadībā pārtraukumā, bet Falcons otrās kārtas sākumā ar Mateo Karerasu guva vārtus, izveidojot nervozu 30 punktu finālu.

Tomēr Džimija Goperta soda sitiens un Ollija Krekena mēģinājums pēdējās 10 minūtēs ļāva Tigers uzvarēt ar bonusa punktiem un lemts Falcons otrajam zaudējumam pēc kārtas.

Bad 20-37 Sale Sharks

Sale Sharks pārvarēja agru sarkano kartīti Nikam Šonertam, pārspējot Batu ar 37:20 un izcīnot otro uzvaru šajā sezonā Galaheras premjerlīgas čempionātā.

Tiesnesis Kristofs Ridlijs jau pēc deviņām minūtēm noraidīja Šonertu par sitienu ar galvu pret Batas aizsargu Deivu Atvudu.

Seils pavadīja 10 minūtes pēdējā ceturtdaļā, samazinoties līdz 13 spēlētājiem pēc tam, kad dublieris Ross Harisonu pārsteidza grēks, taču Batam neizdevās gūt peļņu.

“Sharks” vārtus guva malējais uzbrucējs Toms O’Flahertijs, āķis Akers van der Merve, sāncensis Toms Karijs, kurš pirmo reizi spēlēja kopš smadzeņu satricinājuma Anglijas vasaras tūrē pa Austrāliju un guva vārtus tikai divas minūtes vēlāk, kā arī Džono Ross.

Fly-puslaiks Roberts du Prīss ar trim soda sitieniem un četriem reklāmguvumiem palielinājās līdz 17 punktiem, kad Seils sekoja vēl vienam iespaidīgam bonusa punktu triumfam pēc pagājušās nedēļas nogales uzvaras pār Northampton.

Malējais Džo Kokanasiga un malējais aizsargs Toms de Glanvils otrajā puslaikā guva vārtus Batas labā, Pīrss Frensiss realizēja abus piezemējumus un realizēja divus soda sitienus.

Taču pēc pēdējās sezonas Premjerlīgas izcīnīšanas Bats sāka kampaņu jaunā regbija bosa Johana van Grāna vadībā ar abpusējām sakāvēm, uzsverot milzīgo atjaunošanas darbu, ar kuru viņš saskaras.

Lapsenes 8-23 Bristoles lāči

Kallums Šīdijs guva 18 punktus, Bristolei Koventrijas Building Society arēnā ar 23:8 pārspējot Wasps, kas izskatījās pēc devītās un desmitās komandas dueļa pagājušās sezonas Galaheras Premjerlīgā.

“Bears”, ko pamudināja pirmā uzvara pār Batu, tikko izgāja no otrā ātruma, jo viņi guva uzvaru, vienkārši pieļaujot mazāk kļūdu nekā “Wasps” komandai, kurai trūka pārliecības pēc pagājušās nedēļas brauciena, kas zaudēja 21 punkta pārsvaru Glosterā.

Toma Krūza agrīnais mēģinājums neizdevās noteikt toni Lī Bleketa komandai, jo Šīdija soda sitiens un pārrēķinātais rezultāts deva Bristolei puslaika pārsvaru.

Čārlijs Atkinsons realizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc tam palaida garām tiešu iespēju, kas būtu izvirzījusi Wasps vadībā.

No šī brīža vārti bija Bristoles labā, jo Šīdijs realizēja vēl vienu soda sitienu, kā arī divus vārtus abās pusēs no Magnusa Bredberija mēģinājuma.

Northampton Saints 38-22 London Irish

Kapteiņa vietnieks Džordžs Furbenks guva 13 punktus, Northampton izcīnot savu pirmo uzvaru jaunajā Galaheras premjerlīgas sezonā, ar 38:22 pārspējot Londonas Irish.

Uzvaras pārsvars bija patīkams Saints, kuri pagājušajā svētdienā tika pārspēti Seilā, taču tas nesniedza pilnu stāstu par šo kļūdu piesātināto un dažkārt dīvaino tikšanos.

Vienu brīdi viesi bija vāji trīs, jo dažādi spēlētāji tika sūtīti grēku slazdā, lai gan laukuma saimnieki atrāvās tikai tad, kad bija atguvuši spēkus.