Itālija vs Anglija TIEŠRAIDĒ: Nāciju līgas rezultāts, galīgais kopvērtējums un reakcija uz Azzurri uzvaru pret Anglijas izkrišanu

“Tik nereāli, tā ir tāda privilēģija” – uzbrucējs Tonijs par Anglijas pirmo apelāciju

Anglija cieta kaunu par izkrišanu no Nāciju līgas augstākās līgas pēc sīvās sakāves pret Itāliju, kas radīja papildu bažas pirms ziemas Pasaules kausa izcīņas.

Starp favorītiem uz triumfu Katarā pēc iekļūšanas Eiro 2020 pusfinālā un finālā pirms četriem gadiem, Gereta Sautgeita komanda pēdējā laikā ir piedzīvojusi grūtības.

Anglija nespēja uzvarēt nevienā no savām četrām spēlēm jūnijā un uz to reaģēja slikti pēc zaudējuma Molineux pret Ungāriju ar 4:0. Džakomo Raspadori piektdienas vakarā ar 1:0 uzvarēja Roberto Mančīni Itālijai.

Piektā spēle pēc kārtas bez uzvaras nozīmē, ka Sautgeitas vīri tiek izkrituši no Nāciju līgas A grupas, kurā viņi pirms trim gadiem palika trešajā vietā, un viņiem ir palikusi viena spēle. Izkrišana ir apkaunojoša, taču sniegums neapšaubāmi ir satraucošāks, jo ir palikušas tikai 59 dienas līdz Pasaules kausa atklāšanas spēlei pret Irānu.

Atkārtojiet notikumus San Siro, kad Itālija Nāciju līgā uzvarēja Angliju:

1663966501

Anglija paslīd pēc satriecošās sakāves pret Itāliju un saskaras ar izkrišanu uz Nāciju līgu

Ja šis būtu Gerets Sautgeits Atteikšanās piekāpties, kādi ir alibi? kādi ir attaisnojumi Šī vairs nav vasara, ne “tikai tā”. Tautu līga“. Tas pat nav rezultāts Anglijas futbola izlasepastāvīgās uzvaras šajā valstī kopš 1961. gada, jo šī pat nebija īpaši spēcīga Itālijas futbola komanda.

Vairs neizskatās pēc spēcīgas Anglijas.

Un tāpēc tagad tā ir liela problēma. Šeit notiek vairāk nekā slikts skrējiens nepareizā laikā.

Sautgeitas komanda izskatās novecojusi un nesadalīta tieši tad, kad viņi ierodas turnīrā, ko Futbola asociācija jau sen bija iztēlojusies kā laikmeta kulmināciju.

1663966280

FT Itālija 1:0 Anglija

Anglijas spēle pret Vāciju Nāciju līgas izteiksmē ir beigusies. Vācija nevar uzvarēt grupu un Anglija tiek izkritusi.

Šī ir arī pēdējā spēle, ko Anglija aizvadīs pirms Pasaules kausa, un Geretam Sautgeitam ir jāatrisina tik daudz problēmu. Anglija ir remdena, lēna un nepietiekami apņēmīga.

Ar viņu rīcībā esošajiem talantiem Anglijai vajadzētu dominēt spēlēs, bet kaut kas nedarbojas.

1663965837

Arī piecās spēlēs bez uzvaras.

1663965624

Gala rezultāts: Itālija 1:0 Anglija

90+6 min: finālsvilpe! Anglija tika uzvarēta Itālijā. Tagad viņi ir zaudējuši trīs no pēdējām piecām spēlēm un nav uzvarējuši šajā sērijā.

Vācijas spēle pirmdien ir milzīga, un viņi vēlēsies to uzvarēt, lai dotu impulsu Pasaules kausa izcīņai.

Ar šo sakāvi arī Anglija tika pazemināta uz Nāciju līgas B līgu.

1663965428

Itālija 1:0 Anglija

90+3 min.: Deklans Raiss met no tālās distances, bet raida tikai Donaruma rīklē.

Pēc tam Džeks Greališs saņem dzelteno kartīti un tagad izlaidīs Vācijas spēli pirmdien.

1663965255

90 minūtes: sešas minūtes apstāšanās laika. Vai Anglija var panākt izlīdzinājumu?

1663965090

87 minūtes: Aizvērt! Di Lorenco ieslidina bumbu soda laukumā Kristantam, kurš uzripina bumbu uz kreiso kāju un raidīja tālu sitienu pa aizmugurējo stabu. Tur viņam jātrāpa mērķī.

1663965007

84 minūtes: vajadzētu būt 2:0! Manolo Gabijadini pārāk viegli aizskrien aiz angļu aizsardzības, un viņu izjauc Niks Pope. Anglijai šeit priekšā piecas spēles bez uzvarām, kas nav noticis kopš 2014. gada.

Viņi arī tiks izkrituši no Nāciju līgas augstākā līmeņa.

1663964840

81. minūte: Pēdējās 10 minūtēs San Siro un Anglija joprojām dzenas ceļā. Grealish izvairās no sitiena un izdodas nogādāt bumbu līdz Belingemam.

Viņš pagriežas uz vājākās kreisās pēdas un palaiž vaļā kastes malu. Pussargs metot paslīd un bumba lido garām tuvākajam stabam.

1663964659

78. minūte: Di Lorenso ieraksta grāmatu par vēlu izaicinājumu Džekam Greališam, kurš uzvar brīvsitienu tieši pie Itālijas laukuma kreisās malas.

Šķiet, ka Rīss Džeimss ir tas vīrietis, kurš šo kastē iešūpo. Viņš to dara, bet pieliek pūles Donnarummam, kurš viņu nepārprotami pārspēj.