Jets un Dolphins svin aizraujošu dienu NFL | elpu aizraujošas atgriešanās NFL

Džo Flako 15 jardu piezemējuma piespēle debitantam Garetam Vilsonam, kad bija atlikušas 22 sekundes, Ņujorkas “Jets” ar 31:30 uzvarēja Klīvlendas “Browns”, kas pēdējās divās minūtēs sasniedza divu piezemējumu pārsvaru.

3. un 10. datumā Flako, kuram bija četras TD piespēles, atrada Vilsonu, kurš ganījās pāri centram. Iepriekš ar kopējo 10. numuru izkrita izšķirošā piespēle, kas ļāva “Browns” (1-1) palielināt pārsvaru.

Nika Čuba trešais steidzīgais TD palielināja Klīvlendu par 13 līdz 1:55. Tomēr debitants Keids Jorks, kurš pēdējās sekundēs realizēja 58 jardu sitienu, lai pieveiktu Karolīnu pagājušajā nedēļā, nobīdīja savu papildpunktu pa labi. Miss atgriezīsies, lai spokotu Braunus.

Flako trāpīja Korijam Deivisam, panākot 66 jardu TD ar 1:22, un pie rezultāta 30:24 pavilka “Jets” (1-1). Ņujorka atguva sitienu uz sāniem, un Flako, iejaucoties, kamēr sākumsastāva spēlētājs Zaks Vilsons atgūstas no ceļgala savainojuma, iebrauca 15. konkurencē bez taimauta pirms tikšanās ar Vilsonu. Gregs Zuerleins pielika izšķirošo papildpunktu līdz 31:30.

Spēlē, kas beidzās neilgi pēc tam, Tua Tagovailoa iemeta 469 jardus un sešus piezemējumus, no kuriem četri tika gūti iespaidīgā ceturtajā ceturtdaļā, un Maiami Dolphins atlēca no 21 punkta deficīta Lamāram Džeksonam un Baltimoras Ravens, pārspējot 42- 38 .

Tagovailoa 7 jardu piespēle Džeilenam Vedelam, kad bija atlikušas 14 sekundes, pabeidza neticamo atspēlēšanos, kad Maiami (0:2) mazāk nekā 13 minūtēs bija iedzinējos ar 35:14.

Taireks Hils šajā rallijā tvēra piezemējumu 48 un 60 jardus, pēdējam panākot neizšķirtu 5:19. Džastins Takers iesita 51 jarda vārtus ar 2:18, izvirzot Baltimoru vadībā, taču tas bija pārāk ilgs laiks Maiami uzbrukumam, ko Ravens (1-1) pēdējā ceturtdaļā ne tuvu nespēja apturēt. .

Sietlas Seahawks 7:27 Sanfrancisko 49ers

Džimijs Garoppolo iemeta piespēli savā pirmajā pilnajā braucienā pēc savainotā Treja Lensa aizstāšanas un skrēja uz vēl vienu vārtu guvumu, lai palīdzētu Sanfrancisko 49ers pārspēt Sietlas Seahawks.

Lenss tika nogādāts no laukuma ratiņos ar savainotu labo potīti gaisa ģipsi pēc tam, kad Sanfrancisko komandas otrajā braucienā guva sev traumu (1:1). Tas radīja priekšnoteikumus Garoppolo, lai atgūtu darbu, ko viņš ieņēma gandrīz pēdējo četru sezonu laikā, jo Niners negaidītais lēmums atstāt Garoppolo ar samazinātu līgumu atmaksājās gandrīz nekavējoties.

Viņš izpildīja savas pirmās piecas piespēles savā pirmajā spēlē kopš pagājušās sezonas NFC titula spēles, tostarp 38 jardu piespēli Rosam Dvellijam, kas Sanfrancisko izvirzīja vadībā ar 13:0. “Niners” lielākoties brauca no turienes, jo “Seahawks” (1:1) sešas dienas pēc emocionālās sezonas sākuma uzvaras pār bijušo aizsargu Raselu Vilsonu un “Broncos” izskatījās diezgan iztukšota.

Tampabejas Buccaneers 20:10 Ņūorleānas Saints

Toms Breidijs palīdzēja sākt sadursmi, kuras rezultātā tika atlaists “Saints” stūra aizsargs Maršons Latimors un “Buccaneers” piespēle Maiks Evanss, kā arī iemeta piespēli Brešadam Perimanam, kas palīdzēja Tampabejai uzvarēt Ņū un vadīt Orleānu.

This is the fight that got #GoBucs WR Mike Evans and #Saints CB Marshon Lattimore kicked out of the game. pic.twitter.com/T2GLYlcvKn

— Evan Winter (@evan_winterAtoZ) September 18, 2022

Breidijs, kurš regulārās sezonas mačos ar Saints bija zaudējis četras pēc kārtas, atkal cīnījās pirmajās trīs ceturtdaļās šajā pēdējā, sarežģītajā NFC dienvidu sāncenšu cīņā.

Breidija neapmierinātība bija acīmredzama, kad viņš tika notverts kamerā, metot planšetdatoru bankas zonā. Un pēc trešās nepilnīgās piespēles ceturtās ceturtdaļas sākumā Breidijs kliedza Latimoram, kad saspēles vadītājs Leonards Furnets stājās cīņā un atgrūda Saints zvaigznes stūra aizsargu. Lattimore atbildēja, pagrūstot Fournette, un Evanss uzbruka un izlīdzināja Lattimore, līdzīgi kā viņš to darīja 2017. gada spēlē starp šīm komandām. Evanss tika izmests tāpat kā pirms piecām sezonām. Bet šoreiz tā bija Latimora.

Vašingtonas komandieri 27:36 Detroitas Lions

Džareds Gofs iemeta divas no četrām piespēlēm Amonam-Ra Sentbrūnam un noveda Detroitas Lions ar 36:27 uzvarot Vašingtonu. Aidans Hačinsons pirmajā puslaikā izdarīja trīs sitienus, palīdzot “Lions” (1-1) puslaikā izvirzīties vadībā ar 22:0, savukārt Vils Heriss otrajā puslaikā panāca pārtvertu bumbu, izvirzot vadībā Commannders (1:1). paši.

Vašingtona veica korekcijas, lai otrajā puslaikā Kārsonam Vencam būtu vairāk laika. Vencs izmantoja priekšrocības un palielināja savu komandu līdz septiņiem punktiem trešajā ceturtdaļā ar 15 jardu piespēli Kērtisam Samuelam, 20 jardu piespēli Loganam Tomasam un divu punktu konversiju pret debitantu Džahanu Dotsonu.

Jaunanglijas Patriots 17:14 Pitsburgas Steelers

Maks Džonss iemeta 253 jardus un piezemējumu, un New England Patriots pārspēja Pitsburgas Steelers. “Patriots” (1-1) nav zaudējusi nevienu spēli pēc kārtas kopš 2001. gada sezonas sākuma. Viņi izmantoja vairākas “Steelers” kļūdas (1:1), tostarp aizsprostoto sitienu trešajā ceturtdaļā no bijušā patriota Gunera Olševska, kurš izpildīja divu jardu piezemējumu, kuru izpildīja Demjens Heriss. Tas nodrošināja Jaunanglijai 11 punktu pārsvaru, ko viņi nav atdevuši.

Carolina Panthers 16-19 New York Giants

Grehems Gano 3:34 raidīja 56 jardu vārtus, un “Giants” uzvarēja Karolīnu, nodrošinot Ņujorkai pirmo 2:0 kopš 2016. gada un nosūtot “Panthers” devīto zaudējumu pēc kārtas. Gano sita arī no 52, 36 un 33 jardiem, un Daniels Džonss ar 16 jardu piespēli atrada iesācēju piespēli Danielu Belingeru, “Giants” atbildēja otrajā puslaikā pēc tam, kad 6:6 spēle tika izsvilta no laukuma.

Indianapolisas Colts 0:24 Džeksonvilas Jaguars

Trevors Lorenss iemeta divas piespēles Kristianam Kērkam, un Džeksonvila, kas apsteidza Indianapolisas futbolistus, dominēja ar 24:0, izcīnot astoto uzvaru sērijā pēc kārtas. “Jaguars” piecas reizes atlaida Metu Raienu, pārtvēra trīs viņa piespēles un saglabāja kontroli NFL Skriešanās čempions Džonatans Teilors 54 jardus, gūstot savu astoto atvairīto sitienu franšīzes vēsturē. Pēdējās trīs tika pret Indianapolisu (0-1-1), kas Džeksonvilā nav uzvarējusi kopš 2014. gada.