Kalvina Filipsa savainojums: Iespējamais Anglijas izlases aizstājējs Gerets Sautgeits varētu tikt izsaukts par Man City pussargu

Pirmdien sākoties izlašu pārtraukumam, Geretam Sautgeitam būs nepieciešams dziļāk aplūkot savas pussargu rindas, nekā gaidīts, jo Kalvinam Filipsam varētu būt nepieciešama pleca operācija. Kamēr Filipss ienāca Mančestras City Nedēļas vidus uzvara Dortmundes Borussia, taču sestdien savainojuma dēļ nebija pieejams komandas uzvarai pret Wolves ar 3:0. Ja Filipsam būtu nepieciešama operācija, tas apdraudētu viņa dalību Pasaules kausa izcīņā ar “Trīs lauvām”.

Kopš pārcelšanās uz Manchester City LeedsUnited, Filipsam nebija daudz spēles laika, tikai 13 minūtes Pepa Gvardiolas komandai. Savainojumu dēļ viņš šosezon ir iekļuvis izlasē tikai četrās spēlēs pēc tam, kad Līdsas “United” sastāvā bija galvenais spēlētājs. Savainojumi Filipsam vienmēr ir sagādājuši nelielas bažas, jo pēdējo trīs sezonu laikā viņš dažādu metienu dēļ ir izlaidis 23 spēles. Nav zināms, vai šī ir tā paša pleca savainojums, kuru viņš savainoja 2020. gada oktobrī, taču, ja tā, tas vēlāk var izraisīt iespējamās hroniskas problēmas.

Šis pleca savainojums ir diezgan smags trieciens valstsvienībai, kurā Filipss ir pierādījis sevi kā uzticamu pussargu Sautgeita vadībā. Deklans Rīss Filipss var dot līdzīgas īpašības parka vidū, taču abas iespējas nodrošina Sautgeitam aizsardzības stabilitāti, lai apspēlētu savus labākos uzbrucējus un noturētu malējos aizsargus priekšā. Pārējie pussargi Anglija kadri ir mūrnieku kalns, Džeimss Vords-Proussun Džūds Belingems kas visi ir uzbrukuma varianti tapec Southgate ir japieliek aizsargs pussargs bet ar Džordans Hendersons ievainots, viņa iespējas ir diezgan ierobežotas.

Labākais variants komandā

Lai paliktu kopā ar Sautgeitu, Vordam-Prowse ir labākā iespēja sēdēt blakus Reisam. Lai gan Vords-Prauss lielāko daļu savu atzinību par savu darbu ir ieguvis no beigtas bumbas scenārijiem, viņa darbs atklātā laukā ir ļoti svarīgs, lai padarītu svēto ķeksīti. Vords-Prowse uzvar 14 sitienos un spēj ātri pārvērst valdījumu uzbrukuma spēlē un tamlīdzīgi. Rubens Loftuss vaigsKā desmitnieks, labās malas aizsargs un aizsardzības pussargs viņš bija daudzpusīgs.

Belingems var darīt līdzīgas lietas kā Vords-Prauss, taču viņš netika izmantots tā, kā bija Vords-Prauss. Vācija Dortmundes Borussia. Tā kā Dortmunde spēlē atklātā stilā, Belingemam nav tik daudz aizsardzības pienākumu kā Vordam-Prausam Ralfa Hasenhutla vadībā.

Iespējamie aizvietotāji

Tas Chelsea Rubena Loftusa-Vaiga duets un Konors Galahers ir visticamākie varianti, kas tiks iekļauti sarakstā, taču šajā sezonā viņi ir bijuši tik formā. Loftuss-Čeks ir ticis izmantots kā centrālais pussargs un malējais aizsargs Chelsea, kas varētu pievienot vērtību viņa daudzpusībai Southgate, taču viņš nesniedz tik daudz priekšgalā kā Filipss un rada tikai trīs iespējas līgā ar vairāk nekā 400 minūtēm. spēlēja.

Galahers ir cīnījies par spēles laiku, taču ir bijis tikpat radošs kā Loftus-Cheek tikai 159 futbola minūtēs Premjerlīgā. Galaheram viņa problēma ir tas, ko viņš dara bez bumbas, jau šosezon saņēmis sarkano kartīti par divu dzelteno kartīšu ielaišanu vienā spēlē. Ja Galahers spētu sakārtot lietas disciplināro pusi, viņš, visticamāk, jau būtu šajā komandā, jo viņš arī spēlētu vairāk minūšu Chelsea. Olivers Skips ir otrs vārds, kas nāk prātā, taču viņš šosezon vēl nav parādījies Spurs rindās pēc viņa paša ilgstošas ​​traumas izārstēšanas. Šajā laika posmā Skips būs Anglijas U-21 izlasē, tāpēc viņš nebūs tālu no Sautgeita. Chelsea pussargu skaits komandā nozīmē arī to, ka Sautgeits rūpīgi sekos līdzi Grehems Potera sastāvam pat pēc izlašu pārtraukuma.

Realitāte ir tāda, ka Anglijai vidējā līnijā skapis ir satraucoši tukšs.

Domājiet ārpus kastes

Ņemot vērā to, ka Southgate rīcībā nav aizsardzības pussargu, šis starptautiskais logs viņam varētu būt iespēja kļūt radošam. Spēlēs pret vienpusējiem pretiniekiem Sautgeits ir spēlējis kopā ar Raisu pret Meisonu Mauntu, lai palielinātu bumbas gūšanas tempu, un tas varētu būt pret viņu Pasaules kausa izcīņā. Velsa un Irāna. Lai gan tas vājina komandas aizsardzību, tā vietā, lai spēlētu Mauntu kā 10 vai malējo pussargu divu turošu pussargu (vai viena pussarga un Belingemas) priekšā, tas varētu satriekt komandas. Lai gan Sautgeits galvenajās sacensībās ir pieturējies pie 3-4-3, Mauntam varētu būt liela jēga 4-3-3, ar ko komanda reizēm ir eksperimentējusi.

Pārbaudes ar četriem labās malas aizsargiem izlasē Rīss Džeimss viduslīnijā varētu būt variants Kails Vokers vai arī viens no centra aizsargiem tikmēr var aizstāt aizmugures trīs Trents Aleksandrs Arnolds var spēlēt kā dabisks labās malas aizsargs Nāciju līgas spēlēs. Džeimss nav regulāri spēlējis vidējā līnijā kopš 2018./2019. gada Wigan, taču, ņemot vērā viņa progresīvās lomas Chelsea, viņš, iespējams, varētu tajā parādīties.

Džons Steins tika izmantots arī kā aizsardzības pussargs, dažkārt no labās puses atslīdot šajā pozīcijā City Čempionu līgas spēlē pret Dortmundi. Kamēr runa bija par spēles pabeigšanu, “City” spēja kontrolēt bumbu ļauj viņu centra aizsargiem izvirzīties uz priekšu un vadīt bumbu tāpat kā vairumam komandu pussargiem. Stounss būtu maz ticams Sautgeita pussargs, taču, kad izvēle kļūst tik īsa, ir arī sliktākas iespējas.

Sautgeita galvenais scenārijs būs viņa iespēju izdomāšana šajā starptautiskajā logā, kurā Anglija spēlēs Nāciju līgas spēles pret Itāliju un Vāciju. Trīs lauvas tiksies ar augstas kvalitātes pretiniekiem, lai šīs spēles varētu uzskatīt par Pasaules kausa atkārtotām spēlēm, taču tas ir pēdējais starptautiskais pārtraukums pirms komandas aizbraukšanas. Kataralaiks nav Sautgeita pusē.