Klajs Tompsons, iedvesmojoties no paziņojuma, vidēji gūst 20 punktus

ŅŪORLEĀNSA — piecas sezonas pēc kārtas, pirms guva divus nogurdinošus kāju savainojumus, kas neļāva Klaijam Tompsonam darīt to, kas viņam patīk visvairāk, Warriors zvaigznei palika divas nemainīgas: viņš vidēji spēlē guva vismaz 20 punktus un katru reizi bija NBA Visu zvaigžņu spēlē. .

Tompsons ieradās Smoothie King Center, un viņam šosezon vajadzēja 29 punktus, lai sasniegtu 20 gūto punktu robežu, un gandrīz paveica to vienatnē pirmajā puslaikā. Puslaikā viņa kontā 21 punkts. Ar vēl pieciem punktiem trešajā ceturtdaļā viņš bija tikai trīs attālumā no šī maģiskā skaitļa. Tad nāca ceturtā ceturtdaļa, kad viņš pārņēma vadību un izteica savu līdz šim skaļāko paziņojumu regulārās sezonas pēdējā spēlē.

Kad “Pelicans” atspēlējās, Klejs guva 13 punktus pēc kārtas. Spēle beigusies, Warriors uzvar ar 128:107.

“Tā bija viena no tām naktīm, un esmu par to ļoti pateicīgs,” pēc uzvaras sacīja Tompsons.

Tompsons par šo nakti ir atmetis 41 punktu, kas ir lielākais rādītājs kopš 2019. gada 21. janvāra, līdz ar to viņam šosezon ir 20,4 punkti katrā spēlē. Viņš izlaida 941 dienu, pirms triumfēja atgriešanās 9. janvārī. Viņš aizvadīja 32 regulārās sezonas spēles un pēdējo trīs mēnešu laikā pēc atgriešanās nosargāja savu labāko sniegumu.

Šī ir bijusi pārdomu sezona 32 gadus vecajam vīrietim. Aizmirstiet to. Šie tagad ir bijuši pārdomu, izaugsmes gadi laukumā un ārpus tā, un viņš atsakās neko uzskatīt par pašsaprotamu. Tas ietver vidēji vairāk nekā 20 punktus.

“Es paglaudu sev pa muguru, jo, pārdzīvojot manis gūtās traumas, ir dažas patiešām lēnas dienas,” sacīja Tompsons. “Ir tik daudz nogurdinošu vingrinājumu, kas vienkārši atjauno muskuļus. Spēja darīt to, kas jums patīk, ir bijis izaicinājums, un tas man nekad agrāk nav bijis jādara. Tāpēc man tas bija jādara divas reizes un jāiznāk un jāveic vidēji dublējums. .. man tas iedvesmo mani un tikai rada vēlmi turpināt.

“Es joprojām tikai skrāpēju virsmu tam, par ko es varu kļūt.”

Stīvs Kers ir redzējis savu zvaigzni šaujošu aizsargu labākajā un sliktākajā veidā. Viņš skaitīja dienas, līdz Klejs atgriezīsies, un pēc gadiem, kas viņam bija apkārt, nekas viņu nesatricināja. Pēc tik ilga pārtraukuma nekādas cerības nevarēja būt.

Bet 20 punkti par spēli? Nē, pat ne tas.

“Tas mani īsti nepārsteidz,” sacīja Kers, “jo tas ir Klijs. Viņš ir viens no visu laiku izcilākajiem šāvējiem. Manuprāt, lielākais ir tas, ka viņš tikko atrada savu ritmu. Viņš atguva savu stāvokli. Agri.” viņš tik ļoti gribēja to visu atgūt, ka virzīja šo jautājumu.

“Bija vienkārši jautri skatīties, kā viņš apmetās.”

Tiklīdz spēle sasvērās, Klejam bija sava plūsma. Viņa pirmais metiena mēģinājums bija trīspunktnieks. Swish, Warriors guva savus pirmos punktus spēlē. Beigās Tompsons sastādīja sezonas rekordu punktu skaita ziņā un ar vismaz 30 punktiem panāca karjeras rekordu trīs spēlēs pēc kārtas.

Šajās pēdējās trīs spēlēs viņš guvis 110 punktus. Neviens no viņiem netika piespiests.

Augstākie, zemākie — tas viss tika fiksēts ar vienu pēdējo, pārliecinošu dūres sitienu pēc tam, kad viņš pirmo reizi vairāk nekā 39 mēnešu laikā pārsniedza 40 punktus.

SAISTĪTI KOPĀ: Klejs sasniedz vairākus pagrieziena punktus Warriors sezonas noslēgumā

“Pēc tam, kad esmu izcīnījis savu ceļu, es nekad vairs neņemšos viegli pret 40 bumbu,” sacīja Tompsons. “NBA ir grūti. Man ir vienalga, kurš mani sargā, kurš spēlē: 40 punkti ir 40 punkti, un šī man bija salda nakts.”

Klajs ir atgriezies pēc iespējas skaidrāk. Tagad ir pienācis laiks atgriezties izslēgšanas spēlēs, vēl viens sapnis, kas piepildījies pēc neskaitāmām tumšām dienām, un tagad viņš smaida arvien platāk, domājot par to, ka viņš atkal spīd uz spilgtākās skatuves.