La Liga: Madrides Real triumfē pār sāncensi Madrides Atlético Spiky Derby

Rodigo un Federiko Valverde Madrides Real svētdien karstā derbijā ar 2:1 uzvarēja kaimiņus Madrides Atlético, lai atgrieztos La Liga vadībā. Karlo Ančeloti komanda ir lieliski sākusi aizstāvēt savu titulu ar 100 procentu rekordu sešās spēlēs. Šī uzvara nolika Real divus punktus no Barcelona, ​​kas sestdien bija pakāpusies uz pirmo vietu.

Spēli sabojāja rasistiski dziedājumi, kas bija vērsti pret Madrides Real uzbrucēju no Brazīlijas Vinicius Juniors pirms spēles stadiona priekšā, ko izraisīja viņa dejojošo vārtu svinību kritika un sekojošās debates par to, vai šī kritika bija rasistiska.

Līdzjutēji arī meta Viniciusu ar priekšmetiem pēc Real vārtu guvuma un noslēdza pret viņu ar rasistiskiem dziedājumiem.

Pēc tam, kad 18. minūtē tika izlaists strupceļš, cits brazīlietis Rodigo dejoja kopā ar Viniciusu, lai uzmundrinātu, par ko sašutuši Atlético atbalstītāji. Daži meta uz duetu ar priekšmetiem, tostarp šķiltavām.

“Derbiji vienmēr ir svarīgi, taču šodien bija nedaudz savādāk nekā nedēļas laikā,” sacīja Rodigo.

“Laukumā reaģējām, un es runāju par sevi. Esmu ļoti priecīgs, ka nospēlēju labi un guvu vēl vienus vārtus.”

Madridē pazuda ievainotā persona Karims Benzemā kamēr saimnieki pacēla Antons Grīzmans starta XI pirmo reizi šosezon un augšgalā sākumposmā.

Trokšņas atmosfēras rosināts, Djego Simeones komanda spieda augstu uz laukuma, atnesot Los Blancos sev līdzi uz muguras Filips virsraksts un Daniels Karvahals uzmanības novēršana a Janiks Karrasko iešāva ārējā tīklā.

Džefrijs Kondogbija iesāka vārtu gūšanas mēģinājumu, kas tika nedaudz garām, taču ar Atletico pārsvaru Madride piezemēja sūcēju.

Aurelien Tchouameni lieliski piespēlēja aizsardzībai, un Rodrygo prasmīgi raidīja bumbu garām vārtiem Jans Oblaks.

– Killer Strike –

Atletico mēģināja cīnīties ar sīvu Grīzmana sitienu, kas lidoja tālu no staba, un Tibo Kurtuā noliedza Karasko cīņu, pirms Madride izdarīja vēl vienu slepkavu sitienu.

Vinicius, uz ko neatlaidīgi šņāc Atletico fani, apvienojumā ar Lūks Modriks pirms sitiena pa stabu un laulības gredzens Valverde sekoja un 36. minūtē no tuvas distances ietriecās tīklā.

Urugvajietis septiņās spēlēs visos turnīros ir guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, kā arī nostiprinājies kā neaizstājams Ančeloti labajā pusē.

“(Valverde) un Rodrigo ir ļoti īpaši spēlētāji, jo viņi ir tādi, kādiem jābūt mūsdienu futbolistam,” sacīja Ančeloti.

“Viņi var spēlēt dažādās pozīcijās, viņiem ir kaut kas izcils, tehnika, ķermeņa uzbūve, mēs par viņiem esam sajūsmā.”

Tagad Madrides “Real” ir uzvarējusi visās deviņās šīs sezonas spēlēs visos turnīros.

Otrajā puslaikā viņi izņēma dzeloni no spēles, mēģinot glābt bumbu. Atlético pussargs Uzreiz tika rezervēts par mežonīgu uzlaušanu Rodrygo.

Tā bija Koķes 553. spēle klubā, izlīdzinot visu laiku rekordu, ko uzstādīja Adelardo, kurš izstājās 1976. gadā, taču tas bija jāaizmirst.

Mario Hermoso atguva vārtus, kad Kurtuā sita no stūra, un 83. minūtē aizsargs ielidoja tukšos vārtos, taču “Atletico” nespēja pabeigt maz ticamu atspēlēšanos.

“Šis Madrides “Real” man atgādina komandu, kurā bijām Djego Kosta” piezīmēja Simeone. “Kad ir tāda vara, futbols ir brīnišķīgs.”

Vairāki rasistiski dziedājumi tika vērsti pret Viniciusu no dažiem mājinieku faniem, un Hermoso tika noraidīts papildlaikā, jo viņš cīnījās ar Dani Ceballos uz stūra, lai nopelnītu otro dzelteno kartīti.