Madrides Real pagarina perfektu sākumu, uzvarot derbijā Madrides Atlético — Eiropas kausa izcīņas posmi | futbola ziņas

Madrides Real pagarināja savu ideālo La Liga sezonas sākumu, svētdien Metropolitano stadionā ar 2:1 sagrāva pilsētas sāncensi Atlético.

Neskatoties uz to, ka lielāko daļu pirmā puslaika bija otrie labākie, Karlo Ančeloti komanda bija nežēlīga vārtu priekšā, kad Rodigo un Federiko Valverde izvirzīja viņus vadībā.

Vēlu vārtus laukuma saimniekiem guva Mario Hermoso, taču izlīdzinājumu panākt neizdevās, jo aizsargs tika noraidīts papildlaikā.

Atbildi Madrides Atletico labā guva Mario Hermoso
Bilde:
Mario Hermoso izstājās Atlético sastāvā…

Tiesnesis Munuera Montero, pa kreisi, sarunājas ar spēlētājiem Spānijas La Liga futbola spēlē starp Madrides Atletico un Madrides Real
Bilde:
… pirms tie tiek nosūtīti par vēlu

Djego Simeones komanda uzsāka spēcīgu spēli, pietuvojoties caur aizsargiem Felipem un Janniku Karrasko, taču atpalika, kad Rodigo 18. minūtē pārliecinoši izpildīja viesu pirmo metienu pa vārtiem.

Viņi dubultoja pārsvaru ar savu nākamo sitienu pa vārtiem, kad Valverde no tuvas distances raidīja bumbu vārtos pēc Viniciusa sitiena ar rikošetu.

Atletico vārtus guva septiņas minūtes, kad uz maiņu nākušais Hermoso ar galvu raidīja bumbu, pēc tam tika noraidīts par otro pārkāpumu kompensācijas laikā un Real izcīnīja punktus.

Uzvara nozīmē, ka “Real” ar 18 punktiem sešās spēlēs atgriežas LaLiga tabulas galvgalī, par diviem apsteidzot otrajā vietā esošo “Barcelona”. Atleti ir septītā, no kaimiņiem atpaliekot par astoņiem punktiem.

Juventus, Inter pārspēts | Morinju tika noraidīts no spēles Romas sakāvē

Moncas spēlētājs Kristians Gitkjērs svin svētkus pēc tam, kad A sērijas futbola spēlē starp Monza un Juventus guva savas komandas pirmos vārtus.
Bilde:
Kristians Gītkjērs priecājas pēc Moncas uzvaras vārtu guvuma pret Juventus

Monca guva pārsteidzošu, bet pelnītu uzvaru mājās ar 1:0 juventus – viņu pirmā A sērijas uzvara sezonā, jo apmeklētāji cīnījās pēc tam, kad viņu skaits tika samazināts līdz 10 vīriešiem.

Anhela Di Marijas atgriešanās pēc savainojuma tika pārtraukta pēc tam, kad viņš piecas minūtes pirms pārtraukuma tika noraidīts pēc elkoņa ievietošanas Armando Izzo krūtīs.

“Juventus” pirmajā puslaikā bija pusizdevības, bet tikko paaugstinātā Monca otrajā puslaikā sajuta asiņu smaku, mudinot pretinieku aizsardzību kļūdīties, kamēr Massimiliano Allegri komanda meklēja iespējas pretuzbrukumam.

Aizvietotājs Kristians Gytkjērs kļuva par varoni, kad 74. minūtē viņš no Patrika Čiurrija centrējuma guva vārtus.

Roma Treneris Hosē Morinju izlaidīs spēli pret savu bijušo klubu Inter, jo tika noraidīts ar 1:0. Atalanta.

57. minūtē Morinju saņēma sarkano kartīti pēc iziešanas laukumā, protestējot pret tiesnesi Danielu Šifi, kurš piešķīra Atalanta brīvsitienu, nevis to, ko Morinju vajadzēja izpildīt par 11 metru soda sitienu.

Morinju kļuva vēl dusmīgāks, un vienam no viņa darbiniekiem viņu nācās savaldīt.

Vienīgos vārtus spēlē “Stadio Olimpico” guva pusaugu aizsargs Džordžo Skalvīni, kurš 35. minūtē raidīja bumbu labajā apakšējā stūrī.

Romas galvenais treneris Hosē Morinju strīdas ar tiesnesi pēc sarkanās kartītes saņemšanas A sērijas futbola spēlē starp Roma un Atalanta
Bilde:
Romas komandas galvenais treneris Hosē Morinju sastrīdējās ar tiesnesi un tika noraidīts Atalanta sakāvē

Udinese turpināja savu spēcīgo sezonas sākumu, ierakstot un izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas Milānas Inter 3-1

Nicolo Barella piektajā minūtē veica fantastisku brīvsitienu, nodrošinot Inter perfektu sākumu, bet Udinese panāca izlīdzinājumu, kad Roberto Pereiras soda sitiens bija tālu pret Milanu Skriniāru.

Udinese trāpīja pa vārtu stabu, pirms Jaka Bijols ar galvu no stūra sita, kad bija atlikušas trīs minūtes, un Tolgajs Arslans papildlaikā ar galvu pievienoja punktus.

Izcila galvene no Neapole Uzbrucējs Džovanni Simeone palīdzēja savai komandai uzvarēt ar 2:1 AC Milan un atgriezties A sērijas tabulas augšgalā.

78. minūtē pēc lieliska Mario Rui centrējuma Simeone gandrīz ar galvu raidīja bumbu vārtos no sešu jardu soda laukuma robežas.

Malējais uzbrucējs Matteo Politāno 55. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu pēc tam, kad Sergino Dests pārkāpa Khvicha Kvaratskhelia pārkāpumu.

Izlīdzinājumu 69. minūtē pēc Teo Ernandesa centrējuma panāca Olivjē Žirū.

Mesi vārtos, PSG pārspējot Lionu

Parīzes Senžermēna atklāja divu punktu pārsvaru Ligue 1 augšgalā pēc tam, kad Lionela Mesi agri vārti nodrošināja Francijas čempionus uzvaru ar 1:0 Liona.

Mesi jau piektajā minūtē guva savus ceturtos vārtus sezonā, panākot Kristofa Galtjē komandu līdz 22 punktiem astoņās spēlēs.

Lionas komanda, kas tagad zaudējusi pēdējās trīs spēlēs, ir sestā ar 13 punktiem.

“Union Berlin” atgriežas Bundeslīgas galvgalī

Vārtus svētdien vēlreiz guva Džordans Pefoks un Šeraldo Bekers Berlīnes savienība atgriezās Bundeslīgas galvgalī, uzvarot ar 2:0 Volfsburga.

Bekers 55. minūtē panāca Pefok, lai atklātu rezultātu, pēc tam Surinamas uzbrucējs pārliecinoši skrēja, lai vēlāk nostiprinātu uzvaru, nodrošinot Union divu punktu pārsvaru pār Dortmundes Borussia pēc septiņām spēlēm.