“Mums ir jāklusē un smagi jāstrādā”

Monza nokļuva futbola pasaules virsrakstos, kad viņi ar 1:0 uzvarēja Itālijas grandu Juventus.

Pēc paaugstināšanas uz A Sēriju pagājušajā sezonā tā ir Minnows pirmā uzvara Itālijas augstākajā līgā.

Monza svinēja pelnītu uzvaru 1:0 pār Juventus

Getty

Juve tika pelnīti pārspēta pēc tam, kad to pārspēja Minnows

Getty

Monza startēja tabulas lejasgalā, un sadursme ar Juve uzrādīja nopietnu pārbaudījumu, taču Itālijas grandi izturēja vētrainu pēcpusdienu ar sakāvi.

Masimiljano Allegri spēli vēroja no tribīnēm pēc tam, kad tika noraidīts pagājušās svētdienas spēlē ar 2:2 mājās pret Salernitana. Protestē pret neatzītiem VAR vārtiem.

Tas, ko viņš redzēja, viņu nepārsteidza.

Moncas laukumā šis bija slikts pirmais puslaiks ar maz iespēju runāt par abām pusēm, taču spēle atdzīvojās īsi pirms puslaika, kad Anhels Di Marija tika noraidīts par vardarbīgu uzvedību.

Tas ļāva mājiniekiem palielināt spiedienu uz Juve un galu galā izrāvās, kad pieredzējušais uzbrucējs Kristians Gitkjērs no tuvas distances guva vārtus, panākot 1:0.

Lai gan Juve cerēja atgriezties spēlē, Monza dominēja ar 61 % spēles laika un atvairīja 17 sitienus pret Juves desmitnieku.

Gītkjēra sniegums nopelnīja pelnītus trīs punktus

Getty

Di Marijas sarkanā kartīte liecināja, ka šī varētu būt diena, kas Juve varētu nepatikt

Getty

Minnows atstājot A sērijas apakšgalu, Juventus atrodas uz krīzes robežas, jo līdz šim ir uzvarējusi tikai divas no astoņām šīs sezonas spēlēm.

Runājot ar presi Allegri prombūtnes laikā, menedžera vietnieks Marko Landuči DAZN sacīja: “Mums noteikti ir jādara labāk.

“Otrajā puslaikā mums bija pāris iespējas gūt vārtus, taču tas ir laiks, kad nav jēgas runāt, mums ir jārīkojas.”

Atskatoties uz nedēļu, kurā “Juve” zaudēja arī “Benfica” Čempionu līgā, viņš piebilda: “Varbūt sakāve pret “Benfica” bija vairāk psiholoģisks trieciens, nekā mēs domājām, taču tie atkal ir attaisnojumi un attaisnojumi nepalīdz.

Allegri spēli vēroja tribīnēs un pēc spēles nespēja runāt ar presi

Getty

Juve hierarhija, ieskaitot Pāvelu Nedvedu, izskatījās mazāk nekā pārsteigta

Getty

“Mums vienkārši jāklusē un smagi jāstrādā.

“Pagaidām, protams, neviens nav laimīgs, taču, lai izkļūtu no šīs situācijas, mēs varam tikai smagi strādāt un darīt labāk. Mēs sākam labi un tad pārtraucam spēlēt, tāpēc vienīgā metode ir strādāt un visiem uzlabot savu spēli, lai strādātu vienā virzienā.