Newcastle 1:1 B’mouth

Aleksandra Isaka soda sitiens nomāktajā sestdienas pēcpusdienā Sentdžeimsa parkā nosargāja neizšķirtu 1:1 Ņūkāslas komandai pret Bournemouth, bet Edijam Hovam pret savu bijušo klubu.

Bournemouth izvirzījās vadībā pret spēles gaitu caur Filipu Bilingu (62′), kad pussargs pie vārtu staba realizēja Džordana Zemuras centrējumu, bet Isaks ar saviem pirmajiem mājas vārtiem Ņūkāslas labā (67′) panāca izlīdzinājumu pēc Džefersona Lermas sitiena ar roku. kuru pārsteidza atklātā VAR.

Čerrijas pagaidu galvenais treneris Gerijs O’Nīls uzskatīja, ka tas ir grūts lēmums, sakot: “Esmu patiešām vīlies par sodu, esmu pāris reizes atskatījies uz to. Es nezinu, kas Džefersonam Lermam būtu jādara. tiešām.”

Aleksandrs Isaks ar soda sitienu panāk izlīdzinājumu Ņūkāslas labā
Bilde:

Ņūkāslas Kīrans Tripjē un Džoelintons abi trāpīja pa vārtu stabu pirmajā puslaikā, pirms “Bournemouth” vārtsargs Neto ar diviem būtiskiem atvairījumiem īsi pirms pārtraukuma atvairīja brazīlieti un Raienu Freizeru.

Kieran Trippier izpilda brīvsitienu, lai redzētu, ka tas atsitas pa stabu
Bilde:

Bournemouth, kas palaida garām milzīgu iespēju pirmajā puslaikā ar Markusa Tavernjē palīdzību, apņēmīgi aizsargājās un pelnīti paņēma mājās punktu, pakāpjoties uz 12. vietu, kas ir astoņu punktu līmenī ar Magpies, kas nav tikusi kopš līgas atklāšanas dienas. sezona.

“Esam vīlušies par savu sniegumu, šodien mums vienkārši kaut kā pietrūka,” sacīja Ņūkāslas galvenais treneris Hovs. “Mēs nebijām gluži paši.”

Spēlētāju vērtējumi

Ņūkāsla: Pope (5), Tripjē (8), Šārs (7), Bērns (7), Targets (6), Gimaraess (6), Viloks (6), Džoelintons (7), Almirons (6), Freizers (6), Īzāks (6).

Apakšvirsraksts: Zāģmateriāli (n/a), Mērfijs (6), Longstaff (6).

Bornmuta: Neto (8), Smits (7), Senesi (6), Mefams (6), Zemura (7), Lerma (7), Kuks (7), Kristijs (7), Billings (7), Tavernjē (7), Solanke (6).

Apakšvirsraksts: Stīvenss (nav), Steisija (nav), Mūrs (nav), Entonijs (nav).

saspēles vadītājs: Kīrans Tripjērs.

Kā Bournemouth cīnījās līdz neizšķirtam Sentdžeimsa parkā

Ņūkāslas komandai izdevās izcils sākums, pirmajā puslaikā dominējot bumbas kontrolē, taču tieši Bournemouth ieguva pirmo lielo iespēju, kad Tavernjē neizdevās izmantot Niku Popu un ar galvu raidīja Zemura centrējumu dažus jardus tālāk.

Tripjē ir bijis pamatā visam tam, ko Ņūkāslai ir paveikuši labi, un viņš gandrīz izrāva strupceļu ar brīvsitienu, kas trāpīja pa vārtu stabu — no pozīcijas, kas ļoti līdzīga viņa pozīcijai. Sezonas sākumā viņš guva vārtus neizšķirti 3:3 pret Mančestras City.

Komandas ziņas

• Ņūkāslas pussargs Bruno Gimaraess pēc augšstilba savainojuma izārstēšanas atgriezās starta XI.
  • Bournemouth kapteinis Loids Kellijs nebija savainojumā, un viņa vietā stājās Markoss Sensejs.

Ņūkāsla vēlreiz guva vārtus ar Džoelintona sitienu no soda laukuma beigām, pirms Bournemouth vārtsargs Neto ātri pēc kārtas veica divus būtiskus atvairītus, noraidīja Džoeltonu no 6 jardu laukuma ārpuses un atvairīja Raienu Freizeru 18 jardu mēģinājumā.

Bournemouth turpināja apgrūtināt Ņūkāslu, kamēr viņi pārtraukumā draudēja un lika mājiniekiem maksāt, kad Billings pie tuvējā staba novirzīja Zemura aicinošo sitienu pār Anglijas vārtsargu Popu, kad mājinieku fani apklusa.

Ņūkāsla ātri reaģēja, kad Tripjē nopelnīja sodu, kad viņa centrējums aizķēra Bornmutas Lermas roku laukuma iekšpusē. Tiesnesis Kreigs Pawsons sākotnēji nepamanīja pārkāpumu, taču piešķīra sodu pēc tam, kad VAR viņam deva norādījumu doties pie viņa monitora.

Isaks, kas bija No Spānijas kluba Real Sociedad parakstīja līgumu par kluba rekordu 63 miljoniem mārciņu Vasaras transfēru loga pēdējā nedēļā pastiprināja un nosūtīja Neto nepareizu ceļu ar pārliecinošu finišu, lai izlīdzinātu Ņūkāslu un saglabātu savu nepārspēto mājas rekordu šajā sezonā (uzvara 1 neizšķirts 3).

Kā: kaut kā mūsu izpildījumā pietrūkst

Lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammu Chrome, lai iegūtu pieejamāku video atskaņotāju

Ņūkāslas galvenais treneris Edijs Hovs uzskata, ka viņa komandai kaut kas pietrūka neizšķirtā pret Bournemouth.

Ņūkāslas galvenais treneris Edijs Hovs:

“Manuprāt, tas ir godīgs rezultāts. Esam vīlušies par savu sniegumu, šodien mums vienkārši kaut kā pietrūka. Mēs nebijām gluži paši.

“Pretinieks spēlēja dziļi, daudzi vīri aiz bumbas, ļoti kompakti un pārāk daudz neriskēja. Bet mēs zinājām, ka tas notiks, mēs tam gatavojāmies, mums nebija nekādu pārsteigumu, lai to izjauktu.

“Skatītāji ir palikuši ar mums, tāpēc nav neviena, uz ko skatīties, izņemot mūs pašus. Mums ir jāanalizē spēle un jāskatās, ko mēs varējām izdarīt labāk.”

O’Nīls vīlies par pildspalvu: Ko jūs vēlaties, lai Lerma dara?

Gerijs O’Nīls, Bornmutas pagaidu galvenais treneris:

“Esmu patiesi vīlies par sodu, pāris reizes esmu uz to atskatījies. Nezinu, kas Džefersonam Lermam īsti būtu jādara. Viņš neskatās, viņa rokas atradās pie sāniem, un nekādi nevar. ” viņš gribēja spēlēt handbolu vai viņa roka atrodas nedabiskā stāvoklī.

“Tā ir patiešām grūta lieta, īpaši pēc Loida Kellija Forestā, ko viņi paskatījās un nolēma to neizsist, un tad šodien viņi to izsitīs, es domāju, ka tas būs grūti zēniem.

“Ņūkāslas ir laba komanda, viņi ir ļoti agresīvi un daudz spēlē priekšā. Mēs brīžiem cietām, bet zēni cīnījās pretī, un mēs zinājām, ka tā izskatīsies.

“Spēles sākumā centāmies būt nedaudz agresīvāki, taču, spēlei turpinoties un viņi iegūst kontroli, mums ir jāatkāpjas un jābūt saprātīgiem un jāaizsargā savs soda laukums.”

Newcastle pietrūkst pēdējās trešdaļas veidotāja

Sezonas sākumā Ņūkāslai tika ieteikts apstrīdēt noteikto kārtību un iekļūt labāko sešiniekā.

Pēc septiņām spēlēm viss nav ritējis gluži pēc plāna, vienīgo uzvaru izcīnot atklāšanas dienā pret tikko paaugstināto Notingemas Forestu, kas šobrīd atrodas izkrišanas zonā.

Pagājušā sezona pierādīja, ka iekļūšana labāko sešiniekā šajā agrīnajā posmā nebūt nav neiespējama, taču viņu centieni izlauzties cauri zemam blokam var kavēt viņu augstās ambīcijas šajā sezonā.

Ņūkāslas divi sezonas labākie sniegumi bija pret Mančestras City un Liverpūli – divas spēles, kurās bija vieta pretuzbrukumā. Viņi var uzņemties lielos zēnus, taču viņiem trūkst iztēles, lai izlauztos cauri spītīgākai pretestībai.

Sestdienas sarūgtinātā sadursme ar Bournemouth pēdējā trešdaļā lika Ņūkāslas komandai saprast, ka viņiem trūkst radītāja, un labās malas aizsargs Kīrans Tripjē bija vienīgais pastāvīgais apdraudējums.

Kīrans Tripjērs
Bilde:

Tieši Tripjē centrējums piespieda izpildīt sodu, viņa brīvsitiens trāpīja pa vārtu stabu no 30 jardu attāluma, un Anglijas izlases spēlētājs pēdējā periodā izdarīja visvairāk piespēļu no visiem laukumā esošajiem spēlētājiem (42).

Kamēr Bruno Gimaraess iejutās dziļākā lomā, Migels Almirons, Džoelintons, Džo Viloks un Raiens Freizers, kuri šosezon kopā ir guvuši tikai vienus vārtus, tika uzdots sestdienas pēcpusdienā radīt iespējas Aleksandram Isakam, un viņi nesasniedza nepieciešamo standarta atdevi. .

Vasarā atbalstītāji ilgojās pēc Lūkasa Paketa, kuru izvēlējās West Ham, jo ​​Ņūkāsla par prioritāti izvirzīja uzbrucēja Isaka pāreju pēc Kaluma Vilsona priekšlaicīgas traumas. Skaidrs, ka Ņūkāslai ir jāatgriežas transfēru tirgū un jāuzlabo savas uzbrukuma iespējas aiz uzbrucēja.

O’Nīls atved Bornmutā tik nepieciešamo tēraudu

Trauksmes zvani atskanēja Bornmutā pēc trīs pēc kārtas neveiksmēm Man City, Arsenal un Liverpool kopā ar 18:0.

Skota Pārkera atlaišana maz palīdzēja novērst šīs bažas.

Taču pagaidu priekšnieka Gerija O’Nīla ierašanās ir diezgan krasi mainījusi skatu uz Vitality Stadium.

Tur, kur bija pietiekami daudz vietas pretinieku pusēm pret Bournemouth, tagad ir izsalkušu spēlētāju grupa, kas kompakti aizsargājas un strādā kopā.

Bournemouth, bez šaubām, saskarsies ar smagākiem pārbaudījumiem nekā sestdien Ņūkāslā, taču tie nodrošina veidni atlikušajai sezonas daļai. Kontra komanda, kas aizstāv skaitļus.

Joprojām ir jautājuma zīmes par sastāva kvalitāti un to, vai viņi var noturēties, taču viņu pagaidu priekšnieks maksimāli izmanto viņa rīcībā esošos resursus.

Nav skaidrs, cik ilgi O’Nīls būs atbildīgs, jo Bornmutas pārdošana amerikānim Bilam Folijam ir progresīvā stadijā, taču viņa pragmatisms ir devis Bornmutai platformu, uz kuras balstīties.

Ko tālāk?

Pēc izlašu pārtraukuma Newcastle tiekas ar Fulham Craven Cottage, bet Bournemouth uzņem Brentford. Abas spēles sāksies sestdien, 1. oktobrī, pulksten 15.