Sērijas priekšskatījums: Filadelfijas 76ers (4) pret Toronto Raptors (5)

Paskāls Siakams un Džoels Embīds būs galvenie punkti sērijā, kas varētu viegli iet tālumā.

76ers Raptors sērijas atspoguļojums
2022. gada NBA izslēgšanas spēļu grafiks

Kad Filadelfijas “76ers” pirms dažiem mēnešiem palika bez tirdzniecības partnera prombūtnē esošā Bena Simmonsa dēļ, radās bažas, ka viņi “iznieko” lielisku gadu no MVP kandidāta Džoela Embīda. Taču Sixers ne tikai atrada pircēju Simmonsam, bet arī darījumā ieguva bijušo MVP. Tagad Džeimss Hārdens var palīdzēt Embīdam pilnībā izmantot šo sezonu, savukārt Embīds var palīdzēt Hārdenam kompensēt pagātnes pēcsezonas trūkumus.

Hārdenam un Embīdam uz grīdas regulārajā sezonā Sixers pārspēja savus pretiniekus ar 15,9 punktiem uz 100 bumbām zem groziem, kas ir piektā labākā atzīme starp 719 dubultspēlēm, kas nospēlējušas vismaz 500 minūtes. Taču Filijam bija problēmas ar soliņu, un Hārdenam bija dažas smagas izrādes, jo Sixers spēlēja ar viņu 7:6 pret komandām, kas iekļuva izslēgšanas spēlēs vai spēlē. Tajā ietilpa šaušana ar 8 pret 24 divos zaudējumos pret savu pirmās kārtas pretinieku.

Toronto Raptors atguva atlēkušo bumbu pēc smagas sezonas Tampā un šīs sezonas sākuma ar 14:17, kopš 31. decembra ieņemot rezultātu 34:17 un izcīnot 5. numuru Austrumu konferencē. Tas ietvēra 7:2 pret Austrumu četrām labākajām komandām, ieskaitot šīs divas uzvaras pār Sixers. Toronto ir lielisks ansambļa sastāvs, kuru vada divi puiši – Freds VanVlīts un Paskāls Siakams, kuri ir palikuši pāri no viņu čempionāta rotācijas. Raptors spēlē agresīvi abos posma galos, un viņiem ir viss, kas nepieciešams, lai Sixers sagādātu grūtības.

Trīs lietas, ko redzēt

1. Vai Raptors spēlēs maz? Vidēji Raptors nav mazs. Septiņi no viņu deviņiem rotācijas spēlētājiem ir 6 pēdas 7 vai garāki, un Niks Nērss nebaidās izvēlēties tādus sastāvus, kuros nav neviena no īstajiem aizsargiem (VanVlīts un Gerijs Trents jaunākais). Bet neviens no šiem septiņiem puišiem nav garāks par 6 pēdām 9 vai mazāks par 45 mārciņām no 7 pēdām 280 mārciņām Embiid. Un, kad reps bija pilnīgi vesels, viņi sāka Siakam pieciniekā. Viņi nekad nebija pilnīgi veseli pret Sixers, VanVlītam un OG Anunobijam katram iztrūka trīs no četrām tikšanās reizēm, bet Siakam un Skotijs Bārnss pa vienai. Taču viņi guva zināmus panākumus (un pārspēja Sixers ar 11 punktu pārsvaru) aptuveni 28 minūšu laikā ar Siakam vai Krisu Bušeru kā lielākajiem spēlētājiem uz grīdas.

2. Raptors mači tik daudz nenozīmē. Bārnss ir raptors, kurš regulārajā sezonā visvairāk aizstāvējis Hārdenu un, visticamāk, iegūs līgumu 1. spēlē. Un neatkarīgi no tā, vai Raptors sāks kādu lielāku par Siakam centrā, Sixers uzbrukums būs mazāks par individuālām spēlēm un vairāk par to, kā Filijs izturas pret Toronto aizsardzību, kas spiego bumbu, kad Hārdens vai Embīds tuvojas krāsai, liekot Sixers kustēties. bumba. Četrās regulārās sezonas tikšanās reizēs Sixers atdeva 70% rezultatīvu piespēļu, kas ir augstākais rādītājs starp Austrumu konferences pretiniekiem. Taču nesenajā zaudējumā Toronto viņi izdarīja arī 17 kļūdas.

3. Sixers soliņš varētu vadīt sēriju. Katrā no saviem diviem zaudējumiem Raptors pēc Visu zvaigžņu spēles Džoels Embīds ierakstīja pozitīvu plus-mīnusu, Sixers pārspējot Toronto ar 15 punktiem viņa kopā pavadītajās 75 minūtēs. Taču Filijs tika apspēlēts ar 61:36 Embīda 21 minūtē, ko viņš pavadīja uz rezervistu soliņa. Un, ja tas izklausās pazīstami, tas ir tāpēc, ka 2019. gada konferences pusfināla sērijā pret Raptors Sixers 99 minūtēs guva 109 punktus, kamēr Embīds nokrita no grīdas. Kopš tā laika abas komandas ir daudz mainījušās, taču Filijam (pēc Andrē Dramonda maiņas Hārdena darījumā) joprojām ir tā pati problēma, bez skaidras izvēles rezerves centrā. Sixers Toronto spēlēs būs vēl mazāk dziļi, jo nepietiekami vakcinētajam Matīsam Tibulam ir liegts iebraukt Kanādā.

Izlase

Nebūtu brīnums, ja Raptors izraisītu ažiotāžu. Viņi ir bijuši lieliski pēdējos mēnešos, cīnoties pret Philly. Taču, ja Sixers spēs parūpēties par bumbu (šajā ziņā tā ir bijusi viena no labākajām komandām līgā šajā sezonā) un zināmā mērā atturēs Toronto no uzbrukuma stikla, Raptors būs grūti gūt vārtus. Medmāsa noteikti piešķirs Sixers atšķirīgu aizsardzības izskatu, taču neatkarīgi no tā, kādā aizsardzībā ir Raptors, viņiem būs grūti noturēt Hārdenu un Embīdu ārpus soda metienu līnijas. Dokam Riversam vajadzētu būt iespējai papildināt Embīda minūtes, un Toronto īsti nav atbildes par lielo cilvēku. Sešinieki 7.