Sērijas priekšskatījums: “Warriors” cerības uz paaugstinājumu balstās uz Nikolas Jokiča palēnināšanu

“Warriors” komandai ir jāatrod veids, kā ierobežot Kia MVP Nikolaju Jokiču savā pirmās kārtas sērijā.

Warriors Nuggets sērijas atspoguļojums
2022. gada NBA izslēgšanas spēļu grafiks

Goldensteitas “Warriors” (53-29) un Denveras “Nuggets” (48-34) savā pirmajā kārtā iesaistās dažādos apstākļos.

Neskatoties uz to, ka Stīvens Karijs, Klijs Tompsons un Dreimonds Grīns savainojumu pārklāšanās dēļ kopā spēlēja tikai 11 minūtes, Warriors ir guvuši nevienlīdzīgus panākumus, paļaujoties uz savām divām zvaigznēm un nedaudziem jauniem un pieredzējušiem jauniešiem. Lai gan “Nuggets” centrs Nikola Jokičs ir izvirzījies kā spēcīgs pretendents uz savas Kia MVP trofejas aizstāvēšanu, “Nuggets” ir guvusi nevienlīdzīgus panākumus, jo viņu palīgi atviegloja Džamala Mareja (kreisais ceļgala) un Maikla Portera juniora (mugurkaula operācija) ilgstošo prombūtni. ). .

Tas viss veido interesantu pirmās kārtas spēli. Warriors pirmo reizi trīs gadu laikā atgriežas izslēgšanas spēlēs ar četriem zvaigžņu spēlētājiem, kas veicināja viņu dinastijas skrējienu (tostarp Andrē Iguodalu). Taču diez vai karotāji ir kļuvuši tik dominējoši kā savos dinastijas gados. “Nuggets” nešķiet tik bīstami kā tad, kad sasniedza 2020. gada Rietumu konferences finālu pēc tam, kad izslēgšanas spēļu sērijā ar 3:1 pārvarēja deficītu gan pret Jūtas “Jazz”, gan LA Clippers. Tomēr Nuggets ir parādījuši, ka viņi par zemu novērtē viņu briesmas.

Trīs lietas, ko redzēt

Kad Karijs atgriezīsies? “Warriors” plāno novērtēt Kariju kaut kad pirmdien pēc tam, kad viņš izlaida pēdējās 11 spēles ar kreisās pēdas saišu sastiepumu. Treneris Stīvs Kers nesen teica: “Ir iespēja,” Karijs spēlēs 1. spēlē, “ir iespēja, ka viņš nespēlēs.” Warriors bija devusi Karijam atļauju veikt individuālu darbu laukumā pagājušajā nedēļā, lai pabeigtu, taču Kers to izdarīja. Nesniedzu daudz informācijas par to, kā Karijs veicās šajā darbā. Teorētiski “Warriors” komandai ir pilna nedēļa, lai palielinātu Karija darba slodzi, spēlējot “divi pret diviem”, “trīs pret trīs” un pilnu laukuma cīņu ar kontaktu. Tomēr joprojām nav skaidrs, vai Karijam ir nepieciešams vairāk laika, lai atbrīvotos no rūsas un tiktu galā ar neveiksmēm.

2. Vai Nuggets var atbrīvot Jokiču? “Nuggets” nebija tik daudz skaidrības par to, vai viņi spēj laicīgi integrēt Mareju un/vai Porteru junioru izslēgšanas spēlēs. Tad Nuggets būs jāpaļaujas uz Jokiču, lai izdotu Kia MVP tipa priekšnesumus. “Warriors” komandai nav daudz centra izvēles iespēju, jo Džeimss Visemans sezonas beigās guva labā ceļgala savainojumu un organizācijas lēmums par prioritāti izvirzīt pozīcijas daudzpusību. Āronam Gordonam, Vilam Bārtonam, Monte Morisam, Džefam Grīnam un Bonsam Hailendam ir jānoņem Jokiča spiediens. Viņi visi šosezon ir sasnieguši divciparu skaitli, daļēji pateicoties Jokiča sīkstajām komandām un izcilajai piespēļu spēlei. Taču “Warriors” ir pieņēmusi atšķirīgu “Spēka skaitļos” identitāti, kas ir palīdzējusi komandai absorbēt Karija, Tompsona un Grīna pārklāšanos. Tāpat “Warriors” ir optimistiski noskaņota, ka Grīna un Kevona Lūnija kombinācija centrā var kompensēt izmēru trūkumu.

3. Kā Warriors spēlēs ar savām trim zvaigznēm? Teorētiski Karijs, Tompsons un Grīns var turpināt tur, kur to pārtrauca, kad piecu gadu laikā izcīnīja trīs NBA titulus. Bet Warriors ir tikai trīs citi spēlētāji, kuri ar viņiem ir spēlējuši ilgāk par spēli. Pārējai komandai vēl ir pilnībā jāpiedzīvo, kā ir spēlēt ar visiem trim spēlētājiem. Šāds impulss varētu mazināt spiedienu uz Džordanu Pūlu un Endrjū Viginsu, lai viņi ražotu tādā pašā tempā kā ar Warriors iepriekšējām traumām. Taču viņiem var būt arī grūtības spontāni pielāgoties salīdzinoši samazinātajai lomai augstu likmju spēlēs.

numurs, kas jāzina

16.3 — “Nuggets” pārspēja savus pretiniekus ar 8,4 punktiem uz 100 tvertnēm, Nikola Jokičam uz grīdas, bet ar 7,9 punktiem uz 100. Šī atšķirība (16,3 uz 100) bija lielākais starp 261 spēlētāju, kurš vienā komandā spēlēja vismaz 1000 minūtes. Atšķirība bija lielāka uzbrukumā (12,3 uz 100), bet arī ievērojama aizsardzībā (4,1 uz 100), īpaši ņemot vērā, ka Jokičs lielākoties atradās uz zemes pret pretinieka labākajiem uzbrukuma spēlētājiem.

Atšķirība bija vēl lielāka (22,6 punkti par 100 īpašumiem) pār Nuggets četrām spēlēm pret Warriors, Goldensteitai pārspējot Denveru par 19 punktiem (121,2 punkti uz 100) Jokiča 56 minūtēs no grīdas. Bet tās Jokiča minūtes bez grīdas brūk plus-21 karotājiem 27 minūtēs ar Kariju (kurš spēlēja trīs no četrām spēlēm) laukumā un mīnus 2 29 minūtēs ar Kariju ārpus laukuma. Sezonas laikā Karijam bija devītais lielākais ieslēgšanas un izslēgšanas diferenciāls (12,1 punkts par 100 īpašumtiesībām) starp 261 spēlētāju, kurš spēlēja vismaz 1000 minūtes. Un 89 minūtēs, kad laukumā atradās abi MVP, rezultāts bija Warriors 192, Nuggets 192.

– Johans Šūmans

Izlase

Atšķirībā no pieciem fināliem, Warriors pirmo kārtu nepārvarēs bez lielām žagas. Nuggets ir uzveikusi Warriors trīs no četrām regulārās sezonas spēlēm, un Jokičs var dominēt pret jebkuru. Iespējams, ka Karijam būs vajadzīgas vismaz dažas spēles šajā sērijā, lai no viņa spēles izgāztu rūsu. Tomēr Warriors zaudētu šo sēriju tikai tad, ja kaut kas katastrofāls notiktu ar kādu no viņu trim zvaigznēm. Citādi Goldensteitai vienkārši ir vairāk talantu un dziļuma nekā Denverai. karotājs 6. vietā