Sieviešu virslīga: sarunu punkti no atklāšanas nedēļas nogales akcijas | Sieviešu virslīga

Pretrunīgie zvani traucē Chelsea

Liverpūle pēc divu gadu pārtraukuma spēja atgūties pēc atpalicības pret Chelsea Prentonparkā, atgriežoties Sieviešu Superlīgā. Jau pirmajā minūtē sākās haoss. Džilija Flahertija tika sodīta laukumā par pārkāpumu Guro Raidingā, un Frans Kirbijs realizēja brīvsitienu. Šķita, ka Chelsea bija sekunde. Un tam vajadzēja notikt, kad Sems Kers piesita brīnišķīgu bumbu no Kērbija un iemeta bumbu tīklā – lai tikai tiktu pacelts karogs un izslēgti vārti. Turpmākās fanu pārbaudes sociālajos tīklos liecināja, ka lēmumu nevajadzēja atstāt malā, jo Kera bija tikai priekšā savam marķierim, bet viņu apspēlēja cits aizsargs. Pēc tam austrālietim tika izslēgti vēl viens vārtu guvums, pirms Liverpūle guva vārtus no sava soda sitiena. Keitija Stengela guva vārtus pēc Meganas Kempbelas tālmetiena, kuru precīzi meta Millija Braita. Stengels mierīgi atkārtoja triku piecas minūtes pirms beigām, panākot 2:1. Marija Naza

spēles atskaite: Liverpool 2:1 Chelsea

Half-time | Liverpool 0-1 Chelsea

Sam Kerr came close to getting off the mark with this brilliant effort. Will she get on the scoresheet in the second half? 👀 pic.twitter.com/z4NuOu6FNL

— Sky Sports WSL (@SkySportsWSL) September 18, 2022

Puslaiks | Liverpool 0:1 Chelsea

Sems Kers ar šo spožo sniegumu gandrīz sasniedza mērķi. Vai viņa iekļūs rezultatīvāko spēlētāju sarakstā otrajā puslaikā? 👀 pic.twitter.com/z4NuOu6FNL

— Sky Sports WSL (@SkySportsWSL) 2022. gada 18. septembris

Pilsētai ļoti pietrūkst Volša

Aston Villa pārspēja Mančestras City pār Mančestras City, ar savām vasaras līgumslēdzējām komandām pārspējot Reičelu Deiliju un Kenzu Dali, izcīnot pārsteidzošu uzvaru ar 4:3. Abi izjauca City pussarga centienus, kuriem Keira Volša ļoti pietrūka. Viņas prombūtne atstāja Laiu Aleiksandri pārāk aizņemtu; Spānis 22. minūtē nespēja atturēt Ališu Lēmanu, kurš guva vārtus, bet desmit minūtes vēlāk Deilis dubultoja pārsvaru. “City” uz laiku pārtrauca “Villa” plūsmu ar Lauras Kumbsas vārtiem īsi pirms puslaika un vēl diviem vārtiem tūlīt pēc pārtraukuma. Taču izšķirošie Dalī vārti un Deilija sekunde nodrošināja mājiniekiem vēsturisku uzvaru. Villa izskatījās uzmundrināta ar viņu parakstiem. Pilsētai ir jāsautējas un jāpārdomā, kā vislabāk izmantot savējos. MN

spēles atskaite: Aston Villa 4:3 Manchester City

Blackstenius dodas uz lielo sezonu?

Piektdienas vakarā Arsenālam bija vajadzīgs laiks, lai atrastu savu ritmu pret Brighton 10, taču, kad viņi sāka klikšķināt, viņi to izdarīja pārliecinoši. Jonass Eidevals nepārprotami ir guvis labumu no salīdzinoši klusās vasaras, atšķirībā no dažiem konkurējošiem klubiem, kas vairāk izskatījās pēc virpuļdurvīm. Prese bija izsalkusi un organizēta, kombinācijas gludas un labi izurbtas ap 18 metru kasti. Un, lai gan Vivianne Miedema un Beth Mead turpinās pievērst vislielāko uzmanību, Stina Blackstenius kļūst par arvien ietekmīgāku spēku priekšā: vienlīdz ērti kā uzmanības centrā, savienojot spēli vai bloķējot kanālus, lai atbrīvotu vietu komandas biedriem. Saskaņā ar sākotnējiem atklājumiem, Blackstenius varētu sagaidīt lielu sezonu. Džonatans Lī

spēles atskaite: Arsenal 4:0 Braitonas

The hosts double their lead through a great finish from @SBlackstenius!#BarclaysWSL @ArsenalWFC pic.twitter.com/FBvxYmWLXJ

— Barclays Women's Super League (@BarclaysWSL) September 16, 2022

Zelem gadsimta deklarācija

Maijas Le Tisjē sapņu debija Mančestras “United” uzvarā 4:0 pret “Reading” pārsteidza virsrakstus, taču uzmanība jāpievērš arī centra aizsarga diviem vārtiem, kas bija precīzi. United kapteine ​​Keitija Zelema sita stūros, lai gūtu vārtus no 20 gadus vecās Le Tisjē, gūstot vārtus pēc tam, kad Greisa Molonija nogāza Eiropas čempionātu Alesiju Ruso. Zelema “United” rindās aizvadīja 100. spēli un bija izšķiroša komandas atklāšanas uzvarā. Ja “United”, kas cer uz savu pirmo vietu Čempionu līgā, satraucas, tas var būt tāpēc, ka otrajā puslaikā tai neizdevās palielināt savu četru vārtu pārsvaru. Bet spēle, tā varbūt ir pārāk barga kritika. United ir 90 minūtes laika, lai turpinātu savu sniegumu: viņi nespēlēs nevienu no tradicionālajiem trijniekiem līdz Chelsea viesošanās brīdim 6. novembrī. Sūzena Vraka

spēles atskaite: Manchester United rezultāts 4:0

Nevils spīd Spurs

Ešlijas Nevilas uzstāšanās svētdien apkopoja visu par Rehanne Skinner Tottenham: enerģiska, kaislīga un izturīga ar dzīvīguma piesitienu un spēju aktivizēt iespaidīgo. Spurs vicekapteiņa vārti, iespējams, bija nedēļas nogales trāpījums: drošsirdīgs cirtiena mēģinājums no vairāk nekā 35 jardiem, lai izvirzītu savu komandu vadībā pret spēli. “Tottenham” pret izturīgo Lesteru nācās dziļi rakt trīs punktus. Neskatoties uz to, ka pirms pārtraukuma viņi bija vadībā ar 2:0, viņiem bija jātiek galā ar spēcīgu otrā puslaika reakciju no partijas, kuru atbalstīja partizānu pūlis. Nevils visu laiku bija viņu priekšnesuma uzmanības centrā, nosedzot katru zāles stiebru, lai nodrošinātu, ka pūlis noturas virs ūdens. Sofija Daunija

WHAT. A. GOAL. @ashnev10 scores with this beautiful strike!#BarclaysWSL pic.twitter.com/9OGKwfQTzr

— Barclays Women's Super League (@BarclaysWSL) September 18, 2022

Končeskis veiksmīgs sākums

Pols Končeskis uzvarēja jauno menedžeru cīņā, jo Lisas Evansa pirmajā puslaikā gūtie vārti ļāva West Ham uzvarēt Braiena Sērensena vadīto Everton. Evanss, kurš pievienojās no Arsenal pēc tam, kad pagājušajā sezonā tika izīrēts Hammers, mājās devās īsi pirms puslaika pēc tam, kad viesi nespēja realizēt stūra sitienu. Končeskis, kurš pagājušajā sezonā bija Ollija Hārdera asistents “West Ham”, ir sācis lielas pārvērtības. Pieci no viņa 12 līgumiem (ieskaitot darījumus ar Evansu un citu bijušo Arsenal īrnieci Halli Houseinu) tika nosaukti West Ham sākuma XI. Viņu vidū bija japāņu uzbrucējs Honoka Hajaši, kurš Mančestras “City” pievienojās noteiktā dienā pēc starptautiskā komandas biedra Jui Hasegavas aiziešanas. Tā kā komanda joprojām iepazīst viens otru un Evans ir vienīgā pazīstamā seja labāko trijniekā, nav šaubu, ka West Ham uzbrukuma draudi uzlabosies, spēlētājiem iesaistoties. SW