St Mirren 2:0 Celtic

“Celtic” 364 dienas ilgajai nepārspējamu sērijai Skotijas premjerlīgas turnīrā beidzās, kad “St Mirren” pakāpās uz trešo vietu, pelnot ar 2:0 pārspējot čempionus.

Gandrīz 12 mēnešus kopš pēdējās sagrāves līgā, kapteiņa Marka O’Hara (43) un Džona Ajunga (53) gūtie vārti ļāva St Mirren komandai izcīnīt pirmo uzvaru mājās pret Celtic pēdējo 12 gadu laikā, kā rezultātā viņi kļuva par pirmo līgu. uzveikt viesus 38 spēlēs.

Celtic tika uzdots atbildēt uz sestdienas Rangers uzvaru pār Dandī United, taču tā demonstrēja nožēlojamu sniegumu uzbrukumā, jo Anžeja Postekoglū komanda nespēja atgūt piecu punktu pārsvaru Skotijas premjerlīgas čempionātā.

Pēc zaudējuma pēdējās astoņās spēlēs pret Glāzgovas klubu, ielaižot 27 vārtus, tā bija St Mirren vadītāja Stīvena Robinsona pirmā uzvara pār Celtic, kurš redz, ka viņa komanda paceļas uz trešo vietu, par sešiem punktiem atpaliekot no Celtic tabulas.

St Mirren pārsteidz Celtic pēc 38 nepārspētām spēlēm

St Mirren's Marks O'Hara (L) gūst vārtus, panākot 1:0
Bilde:
St Mirren’s Marks O’Hara (L) gūst vārtus, panākot 1:0 pret Celtic

Aplausi minūtes, lai pieminētu karalieni Elizabeti II, tika sabojātas ar nepatīkamiem dziedājumiem no ceļojošā ķeltu atbalsta daļām, un daži fani skandēja “ja jūs ienīstat karalisko ģimeni, sasit plaukstas”, kamēr varēja redzēt reklāmkarogu ar tādu pašu frāzi. beigas.

Kad spēle sākās, Celtic pirmajās 45 minūtēs kontrolēja bumbu 81 procentu — visvairāk Skotijas premjerlīgas spēles pirmajā puslaikā kopš 2017. gadā, kad 2017. gadā ar 5:0 uzvarēja Partiku Thistle, taču nespēja tikt galā ar neko pieminēšanas vērtu un atpalika. pārtraukumā.

Komandas ziņas

Pēc trešdienas vakara neizšķirta 1:1 ar Doņeckas Šahtar Čempionu līgā Postecoglou paziņoja par pāreju ar bijušo Saints spēlētāju Āronu Mūju, Entoniju Ralstonu, Stīvenu Velsu, Deividu Tērnbulu, Daizenu Maedu un Lielu Abadu, savukārt Skots Tansers tika nomainīts. Ričards Taits par St Mirren.

Raiens Streins vadīja “St Mirren” draudus pārtraukumā, un labās malas aizsargs uzsāka pirmo setu, kad viņa lieliskais centrējums atrada kapteini O’Hāru, kurš trāpīja pa aizmugurējo stabu bez piezīmes, redzot spēcīgu sitienu ar galvu garām “Celtic” vārtsargam Džo Hārtam.

Postecoglou pārtraukumā piespēlēja Jota un Reo Hatate, lai pastiprinātu Celtic uzbrukumu, taču vēl viena aizsardzības kļūda atstāja viesus divreiz iedzinējos, pirms viņi to pamanīja. Kērtiss Meins pārspēja Stīvenu Velsu, lai saglabātu dzīvu tālmetienu, un raidīja bumbu Ajungam, izdarot ar galvu.

St Mirren's Jonah Ayunga svin vārtus, panākot 2:0
Bilde:
St Mirren’s Jonah Ayunga svin vārtus, panākot 2:0

Džordžs Džakoumakis un Sīds Haksabanovičs izgāja laukumā, kad Celtic iedvesmas gūšanai vērsās pie saviem aizstājējiem, taču tas neizdevās, un St Mirrenam vajadzēja beigt spēli, kad 62. minūtē ar galvu raidīja O’Hara.

Morics Džencs, Džakoumakis un Gregs Teilors piespiedu kārtā atvairīja vārtsargu Trevoru Kārsonu, taču Celtic atgriešanās neizdevās īstenoties, jo St Mirren svinēja slavenu un pelnītu uzvaru, lai atjaunotu agrīnās cīņas par titulu.

Postecoglou: Komandas izvēle, iespējams, ir nepareiza

Lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammu Chrome, lai iegūtu pieejamāku video atskaņotāju

Celtic treneris Ange Postecoglou reaģē uz savas komandas satriecošo sagrāvi izbraukumā no St Mirren.

Celtic menedžeris Ange Postecoglou: “Pirmkārt, pateicoties St Mirren, viņi smagi strādāja un turējās pie sava spēles plāna, un apgrūtināja mūs. Sniegums šodien nebija mūsu līmenī un ne tuvu tam, kādam tam vajadzētu būt.

“No mūsu viedokļa mēs neesam spēlējuši nevienā no jomām, kurās mums patīk uzstāties un kurā esam uzstājušies. No šodienas nav nekā ļoti pozitīva, ko ņemt līdzi, ieskaitot komandas izvēli, kas, iespējams, nebija pareiza. Viņi vienmēr mums atgādina, ka mums vēl ir daudz darāmā. Katra komanda ir potenciāls šķērslis.

Robinsons uzteic “izcilo” galveno sniegumu

St Mirren treneris Stīvens Robinsons reaģē uz savas komandas uzvaru ar 2:0 mājās pret Celtic.

St Mirren menedžeris Stīvens Robinsons: “Visi nopelni spēlētājiem. Puiši ir tie, kas to dara laukumā, viņi ir noguruši un joprojām cenšas no viņiem paņemt taktisko informāciju, sniedzot patiešām ļoti labu sniegumu.

“Man šķita, ka esam izcili, bet Kērtiss Meins bija izcils. Viņš noturēja bumbu mūsu labā, nekad nenogura spēlē, pat beigās. Reti kad es pieminu atsevišķi, bet viņš šodien ir pelnījis. Viņš dod daudz vairāk nekā gūst vārtus.

“Celtic ir top, top komanda. Kad tu spēlē pret viņiem, tev vajag cilvēkus, kuri ir drosmīgi un uzvar bumbu. Tas man šodien ir patīkamākais spēles aspekts, mēs spēlējām un piespēlējām, un viņi pārtraukumā tikās.” “

Labākais cilvēks – Marks O’Hara

St Mirren duets Marks O’Hara un Džona Ajunga reaģē pēc pārsteidzošas uzvaras ar 2:0 pār čempioniem Celtic.

“Tas patiesībā bija ērti,” sacīja St. Mirren kapteinis un spēles cilvēks Marks O’Hara. “Tas ir milzīgs. Visu nedēļu esam strādājuši pie spēles plāna. Redzēt, kā tas sanāk, ir lieliski. Visi bija gatavi, visi bija klāt. Man vajadzēja gūt vēl vienus vārtus.”

Ko tālāk?

Celtic atgriežas no izlases pārtraukuma ar mājas spēli pret Motherwell 1. oktobrī. St Mirren saņem Livingstonu tajā pašā dienā. Spēles sākums pulksten 15.