Vēsturiskais šoks no Moncas satrauc Juventus, Atalanta atgriežas samitā ar Romas uzvaru

ACMonza Gitkjaer vārti pret Juventus Serie A twitter

Gytkjērs guva vienīgos vārtus spēlē Moncas (Twitter/ACmonza) labā.

Monca svētdien iedzina Juventus jaunā krīzē pēc tam, kad ar 1:0 pārspēja Turīnas milzīgos komandu, izcīnot pirmo uzvaru A sērijas spēlē, savukārt Atalanta ir pagaidu līdere pēc uzvaras pret Roma ar 1:0.
Kristians Gītkjērs guva vēsturiskus vārtus, kad U-Power stadionā bija atlikušas 15 minūtes, izstumjot bijušajam Itālijas premjerministram Silvio Berluskoni piederošo Monzas komandu no tabulas lejasgala un izbeidzot Juves nepārspēto sezonas sākumu.

Monza guva savus pirmos trīs punktus sezonā pirmajā spēlē Rafaela Paladino vadībā, kurš otrdien nomainīja atlaisto Džovanni Stropu.

Līdzīgas ziņas

Serie A Juventus ieņem Salernitana, bet Atalanta zaudē pirmo vietu Napoli

A sērija: Juventus ieņem Salernitana, savukārt Atalanta zaudē pirmo vietu Napoli

Džakomo Raspadori atlaiž dzīvīgo Napoli uzbrucēju čempionvienības AC Milan priekšā

Viņi joprojām atrodas izkrišanas zonā, bet par vienu punktu atpaliek no 17. vietā esošās Veronas, kas Fiorentina piekāpās ar 2:0.

“Šodien bija neticami un negaidīti,” sacīja Palladino.

“Viņi parādīja sevi kā īstus vīriešus… viņi atdeva visu, man nebija paredzēts saņemt atzinību, jo tas viss bija atkarīgs no viņiem.”

Problēmās nonākušais Juve, kurš piecas minūtes pirms puslaika zaudēja Anhelu Di Mariju, saņemot tiešu sarkano kartīti, pēc uzvaras tikai divās no pirmajām septiņām spēlēm ieņem astoto vietu un desmit punktus aiz Atalanta.

Pirms spēles “Juve” izpilddirektors Maurīcio Arrivabene sacīja, ka būtu “ārprāts” atlaist Allegri, ar kuru līgums noslēgts līdz 2025. gadam un kura alga ir astoņi miljoni eiro gadā.

Taču sliktais sākums Itālijā un divas neveiksmes pirmajās divās Čempionu līgas spēlēs ir izvirzījušas Allegri līdzjutēju ugunslīnijā, kuri tiek kritizēti ne tikai par vājajiem rezultātiem, bet arī par garlaicīgo futbolu, ko viņš spēlē.

Allegri nepalīdzēja savainojumu krīze, kas viņam svētdien liedza piecus potenciālos starta spēlētājus, un Juves izredzes tika vēl vairāk apgrūtinātas, kad Di Marija, kurš vēlāk sacīja, ka sakāve bija viņa vaina, tika noraidīts par sitienu ar elkoni, ko Armando Izzo uzveica.

Juve bija izveidojis maz pirms argentīniešu malējā uzbrucēja noraidījuma, un Monza bija vistuvāk vārtu guvumam pēc pārtraukuma, kad vispirms Denijs Mota un pēc tam Gitkjērs izniekoja labas tuvas iespējas.

Patriks Ciurria bija devis Motai savu iespēju, un itālis izgrieza piespēli Gitkjēram, kurš aizslaucīja bumbu mājās, viņa pirmajiem vārtiem Itālijas augstākajā līgā, izraisot sajūsmu mājinieku līdzjutējos un Juve domājot, kurp viņš virzās tālāk.

Atalanta atgūst vadību

Atalanta izvirzījās tabulas augšgalā pēc tam, kad Džordžo Skalvīni ar skaistu zemu sitienu guva trīs punktus 10 minūtes pirms pārtraukuma Stadio Olimpico laukumā.

Džana Pjero Gasperīni komanda par punktu atpaliek no Udinese, kas svētdienas sākumā ar 3:1 pārspēja Milānas Inter, aizvadot savu piekto spēli pēc kārtas.

Tomēr viņiem 17 punktus var pievienot vai nu čempioniem AC Milan vai Napoli, kas tiksies nedēļas nogales galvenajā spēlē San Siro.

“Šī bija grūta spēle pret spēcīgo Romas komandu, taču mēs labi saglabājām savu formu un bijām pārāk daudz riskantu momentu, īpaši otrajā puslaikā,” sacīja Gasperīni.

“Atalanta” ir ielaidusi tikai trīs vārtus, taču Romā viņi guva veiksmi, kad Tammijs Ābrahams pirmā puslaika beigās neizmantoja divas zelta iespējas, lai panāktu izlīdzinājumu.

Roma, kas pirmsspēles iesildīšanās laikā savainojuma dēļ zaudēja Paulo Dibalu, bija sašutusi 10 minūtes pēc pārtraukuma, kad tiesnesis Daniele Šifi nepiešķīra mājiniekiem sodu, jo Kalebs Okoli bija uzvilcis Nikola Zaniolo bikses līdz vietai, kur viņa Bija redzama apakšveļa.

Hosē Morinju bija jāsavalda treneru kolektīvam, un Čifi viņu noraidīja, kas nozīmē, ka viņam pēc izlašu pārtraukuma pietrūks Romas brauciena uz savu bijušo klubu Inter.

“Tas bija ļoti skaidrs sods,” DAZN sacīja Morinju.

“Man ir jāmaina tas, ko es saku spēlētājiem, man ir jāsaka, lai viņi nepaliek kājās… esiet klauns, tāpat kā daudzi cilvēki, kuri nirst šajā līgā kā peldbaseinā. “

Pēc sensacionālas Zaniolo spēles, kad bija atlikušas trīs minūtes, Eldors Šomurodovs ar galvu raidīja garām vārtiem, un, kad uzbeku kapteinis veica zemu sitienu, Atalanta nodrošināja punktus.