Vinicius Jr Madrides derbijā turpina dejot starp rasu apvainojumiem, jo ​​Madrides “Real” joprojām ir perfekta LaLiga

MADRĪDE — Ja jūs nezinātu, ka svētdienas spēle starp Madrides Atletico un Madrides Real bija “El Derbi Madrileño”, jums joprojām varētu būt aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā.

– Ziņojums: Atlético Madrid-Real Madrid | LaLiga tabula | Gaidāmās tikšanās

Saspringtā dēka beidzās ar Madrides Real uzvaru ar 2:1, kas šosezon lieliski spēlē LaLiga, Atletico faniem uzmundrinot Viniciusu Junioru.

Rodigo un Federiko Valverdes gūtie vārti nodrošināja Madrides Real jau priekšlaicīgu vadību, un Atletico spēlētāja Mario Hermoso vārti, kam sekoja sarkanā kartīte astoņas minūtes vēlāk, neko daudz nedeva mājiniekiem.

Lūk, ESPN Alex Kirkland ar reakciju un analīzi no Madrides.

PĀRKET UZ: Spēlētāju vērtējumi | Labākie/sliktākie izpildītāji | Svarīgākie momenti un nozīmīgi mirkļi | Izlikt spēles citātus | Svarīga statistika | Gaidāmās tikšanās

Ātra reakcija

1. Rodrygo, Valverde un Vinicius ir Madrides nākotne

Tas ir pagājis ātri, bet šī sezona jau šķiet kā jaunas ēras sākums Madrides Real Rodigo (21 gads), Vinicius Jr (22) un Fede Valverde (24) kā šīs komandas jaunās zvaigznes.

Tas ir process, kas sākās pagājušā gada Čempionu līgas laikā, un tagad to nevar ignorēt. Viens vai vairāki Rodrigo, Viniciuss un Valverde ir guvuši vārtus katrā no pēdējām septiņām Madrides spēlēm – Rodigo pirmais mačs viņam nodrošināja trīs līgas spēles pēc kārtas – un kopā viņi rezumē šo ātro, tiešo un disciplinēto Madrides komandu.

veterāniem patīk Lūks Modriks un Tonijs Kross joprojām ir ļoti klāt – abi bija lieliski pret Atletico – un protams Karims Benzemā atgriezīsies komandā pēc savainojuma pārtraukuma. Taču šī bija nakts par Madrides dzīvīgo, neatvairāmo trijnieku.

Pēc pozitīva “Atletico” sākuma tieši Rodrigo atklāja rezultātu un guva vārtus Aurelēns Tshouameni‘s peldēja blakus Jans Oblaks, un, kad Viniciusa zemais sitiens trāpīja pa vārtu stabu un ar rikošetu pārcēlās pāri vārtiem, Valverde bija klāt, lai panāktu 2:0 un efektīvi noslēgtu cīņu, neskatoties uz Atletico vēlo atspēlēšanos. Spraigā Madrides derbija trokšņa vidū šie divi kvalitātes momenti izšķīra visu.

2. Šausminoši rasistiski dziedājumi aicina Atletico rīkoties

Kadri, kuros Madrides Atletico līdzjutēju grupa pirms šīs spēles skaļi skandēja “Vinicius, tu esi mērkaķis” Metropolitano stadiona priekšā, bija pretīgi, apbēdinoši un diemžēl arī nekā jauna.

Atletico hardcore ultras grupa, kas Atlético priekšā, ir vairākkārt vainojami šādos incidentos – gan stadionā, gan ārpus tā -, un klubs nav rīkojies izlēmīgi, neskatoties uz to, ka UEFA to ir sodījusi. Kamēr Atletico neizdarīs visu nepieciešamo, lai ar to tiktu galā, ieskaitot mūža aizliegumus stadionā, ja tiks noskaidroti vainīgie, tas turpināsies.

Viniciusa atbilde uz rasistisko kritiku par viņa vārtu guvumu šonedēļ bija daiļrunīgs, burtisks paziņojums par šo tēmu, un tieši šeit viņš varēja atbildēt laukumā. Kad Rodrigo guva vārtus, Viniciuss bija pirmais, kas viņam pievienojās, kas šķita ļoti apzināta deja uz sānu līnijas, un pēc tam bija Madrides Real otro vārtu katalizators ar tipisku skrējienu pa kreiso flangu.

Pēc spēles Vinicius Junior a Foto no viņa svinībām kopā ar Rodrigo kopā ar uzrakstu “Dejo, kur vien vēlaties”. Turpini dejot, Vini.

3. Grīzmaņa pirmais starts beidzas ar sakāvi

Līdz šim šajā sezonā tas ir kļuvis par īstu rīstīšanu: no 62., 63. vai 64. minūtes, šeit tas nāk Antons Grīzmans – super-subs, kuru treneris Djego Simeone mīl, bet nevarēja startēt, jo Madrides Atletico mēģināja izvairīties no izskatīšanas klauzulas aktivizēšanas, kas liktu viņiem samaksāt Barcelona 40 miljonus eiro, lai nākamajā vasarā nodrošinātu viņa aizdevuma līgumu un padarītu to par pastāvīgu.

Tomēr šī nebija tikai jebkura spēle. Tas bija Madrides derbijs, un tāds bija arī Grīzmans izdarīja Sākums. Un viņš sāka diezgan labi. Līdzās Žoau Fēliksam uzbrukumā Grīzmans neapšaubāmi bija Atletico dzīvīgākais spēlētājs pirmajā puslaikā, bieži noslīdot zemu, lai iekļūtu spēlē.

Kad Simeonei pienāca laiks veikt izmaiņas otrajā puslaikā, kamēr Atletico skatījās spēli, Grīzmans palika. Tikai nebrīnieties, redzot viņu nākamreiz atpakaļ uz soliņa.

– Straumējiet ESPN+: LaLiga, Bundesliga, MLS, vairāk (ASV)

Spēlētāju vērtējumi

Madrides Real: Tibo Kurtuā 7; Dani Karvahals (7), Eders Militao (7), Deivids Alaba (7), Ferlands Mendijs (7); Aurelēns Čuameni (8), Toni Kross (8), Luka Modričs (7); Fede Valverde (8), Vinicius Junior (7), Rodrygo (8).

Apakšvirsraksts: Antonio Rudigers (6), Eduardo Kamavinga (6), Dani Ceballos (7), Marko Asensio

Madrides Atletico: Jan Oblak 5; Felipe 5, Aksels Vitsels 6, Reinildo Mandava 6; Markoss Lorente 6, Janiks Karasko 6; Džefrijs Kondogbija 6, Rodrigo de Pols 6, Koķe 6; Žuo Fēlikss 6, Antuāns Grīzmans 7.

Apakšvirsraksts: Matheus Cunha (6), Alvaro Morata (6), Mario Hermoso (6), Angel Correa (7), Sauls Niguez (6).

Labākie un sliktākie izpildītāji

LABĀKIE: Fede Valverde, Madrides Real.

Vēl viena nedēļa, vēl viens mērķis. Kļūst arvien labāks un labāks. Šobrīd neapšaubāmi labākajā formā esošais pussargs Spānijā.

SLIKTĀKAIS: Felipe, Madrides Atlético.

Vienmēr izskatās kā vājākais posms Atletico aizsardzībā.

Svarīgākie momenti un nozīmīgi mirkļi

Madrides derbijs jau no paša sākuma bija dzīvs, un nepagāja ilgs laiks, kad uzliesmoja temperaments.

Taču Rodigo saglabāja nervu un guva vārtus ar skaistu vienreizēju sitienu pēc perfekti atsvērtas Aurelien Tchouameni bumbas.

Viņš turpināja svinēt, dejojot kopā ar Viniciusu Junioru, kurš pēdējās nedēļas laikā ir pārcietis zemiskus rasistiskus uzbrukumus viņa paša deju svinībās.

Pēc tam Madrides “Real” turpināja, un Federiko Valverde dubultoja pārsvaru.

Atletico spēlētājs Mario Hermoso vēlāk atspēlēja vienu sitienu, taču pēc neilga laika Hermoso saņēma otro dzelteno kartīti.

Pēc spēles: Ko teica spēlētāji un treneri

Madrides “Real” treneris Karlo Ančeloti pēc divu vārtu pārsvara ieņem pārāk konservatīvu nostāju: “Jā. Piekrītu. Pirmajā puslaikā labi nospēlējām no aizmugures, divas reizes sākām [goalkeeper] Thibaut [Courtois] un guva divus vārtus. Mēs jutāmies labi, ka mums bija bumba. Otrajā puslaikā mēs zaudējām domu viņus sāpināt. Beigās cietām, kontrolējām spēli, bet beigās cietām. Atlético spieda un radīja mums problēmas.”

Diego Simeone, Madrides Atlético treneris: “Es nevaru kritizēt spēlētājus. Vienmēr ir kļūdas, bet viņi atdeva visu. Madridei ir patiešām labs tiešais stils. Viņu pāreja no aizsardzības uz uzbrukumu ir ātra, un viņi ir ārkārtīgi klīniski. Man tas patīk. Viņi ir organizēti.” aizsardzībā viņi pretojas, izmanto savas iespējas. Tas ir lielisks trenera darbs. Viņiem ir spēlētāji, kuri labi pārvalda bumbu, un viņi strādā arī aizsardzībā. Valverde un Vinicius, ar Krosa un Modriča talantu. Bet es domāju, ka mēs vienmēr bijām spēlē.”

Madrides Real aizsargs Dani Karvahals: “Esam ļoti priecīgi. Atnācām šeit, lai uzvarētu. Domāju, ka pirmo puslaiku nospēlējām ļoti labi, īpaši pirmās 30 minūtes, izmantojām divas iespējas. Otrajā puslaikā mums nebija tik daudz bumbas.” vai viņiem sāpēja. Priecājāmies ar 0:2. Beigās kļuva sarežģītāk, taču viņiem ir trīs punkti.”

Madrides “Atletico” vārtsargs Jans Oblaks: “Tas atstāj sliktu garšu mutē. Mēs zaudējām derbiju, zaudējām ļoti svarīgu spēli. Es nedomāju, ka bijām tik slikti, mēs nebijām pelnījuši zaudēt, bet tāds ir futbols, viņi izmantoja savas iespējas un tas mēs to nedarījām. Tā vienmēr ir slikta sajūta, kad tu zaudē. Mēs visi esam skumji.”

Galvenā statistika (nodrošina ESPN statistika un informācija)

• Antuāns Grīzmans šosezon debitēja Madrides Atlético. Iepriekš Grīzmans bija nācis uz maiņu katrā no savām pirmajām septiņām spēlēm šosezon visos turnīros.

• Rodigo guva savus trešos La Liga vārtus šosezon. 2021.–2022. gada LaLiga sezonā Rodigo guva tikai četrus vārtus.

• Madrides “Atletico” nav atgriezies, lai uzvarētu Madrides “Real” nevienā sacensībā kopš UEFA Super Sup 2018, kad tika zaudēts ar 2:1, bet papildlaikā uzvarēja ar 4:2.

• Madrides Real ar 18 punktiem ir LaLiga vadībā, kļūstot par vienīgo komandu piecās Eiropas līgās, kas šosezon uzvarējusi visās līgas spēlēs.

• Madrides “Real” sezonu ir atklājusi ar deviņām uzvarām pēc kārtas visos turnīros, pirmo reizi kopš 1968./1969. gada, kad sezonas atklāšanas spēlē uzvarēja klubu rekordu 11 spēlēs pēc kārtas, un punktu skaits ir vienāds ar 1961./62.

Nākamais

Madrides Atletico: Atletico būs mazāk nekā septiņas dienas, lai sagatavotos braucienam uz Sevilju un sestdien, 1. oktobrī, pulksten 12:30 ET stātos pretī Žilēna Lopetegi.

Madrides Real: Baltās atgriezīsies Bernabeu ērtībā svētdien, 2. oktobrī, kad pulksten 15:00 ET uzņems Osasuna.