WSL: Aston Villa šokē Mančestras City, kad Tottenham un West Ham uzvar pirmajā nedēļas nogalē | futbola ziņas

Reičela Deilija savā debijas reizē guva divus vārtus, kad Aston Villa satriecoši sāka jauno sieviešu Superlīgas sezonu, ar 4:3 uzvarot Manchester City.

Deilija, kuru izmantoja kā malējā aizsarga lauvu uzvarošās Eiropas čempionāta kampaņas laikā, bija klīniskā formā, jo viņa iedvesmoja Villu iegūt savus pirmos labākos punktus pret City.

Šķita, ka viesi bija pārvarējuši vētru, otrā puslaika sākumā cīnoties no 2:0 deficīta līdz 3:2, tikai Villai izdevās savākties un Deilijam ar 14 minūtēm atspēlēties.

Gareta Teilora komandai bija grūtības savā pirmajā spēlē kopš Keira Volša pasaules rekorda aizbraukšanas uz Barselonu, un Deilijs spēlēja savu lomu 22. minūtē, atlaižot Laiu Aleiksandri un ļaujot Alisai Lēmanei braukt tālāk un apšaut Elliju Rūbuku.

Villa dubultoja savu pārsvaru uzreiz pēc pusstundas, kad Deilijs izmeta izcilu sitienu pagriezienā pēc tam, kad viesi nespēja dzēst stūri, bet City satvēra glābšanas riņķi ​​īsi pirms puslaika, kad Hanna Hemptona redzēja, ka Laura Kumbsa sitiens ļāva paslīdēt. caur viņas tvērienu.

Izskatījās, ka viesi ir gatavi likt Villa samaksāt pēc tam, kad otrā puslaika sākumā 90 sekunžu laikā guva divus vārtus, Khadijai Šovam panākot izlīdzinājumu, pirms Kumbss guva otro sitienu ar skaidru sitienu pēc Klojas Kellijas labā centrējuma.

Taču pēc trīs minūtēm Villa atkal bija līdzvērtīgā līmenī, kad Kenza Dalī guva labumu no Stefa Houtona paviršas bumbas un ar Aleksa Grīnvuda smago atvairīto sitienu sita garām Rūbukam.

Roebuck bija vainīga uzvarētājā, jo viņa izlēja krustu no Kirstijas Hansones un ļāva Deilijai iekļūt, lai noskaidrotu vieglāko uzvarētāju.

Spence gūst vārtus abos galos, Spurs uzvarot Lesterā

LEICESTER, ANGLIJĀ — 18. SEPTEMBRĪ: Tottenham Hotspur sieviešu Drū Spence svin kopā ar Tottenham Hotspur sieviešu Molliju Bārtripu pēc vārtu guvuma 2:0 FA sieviešu Superlīgas spēlē starp Leicester City WFC un Tottenham Hotspur WFC septembra 1. stadionā King Power8. 2022. gadā Lesterā, Apvienotajā Karalistē.  (Plumb Images/Leicester City FC fotoattēls, izmantojot Getty Images)
Bilde:
Drū Spenss svin kopā ar Molliju Bārtripu pēc debijas Tottenham rindās

Satriecošie Ešlijas Nevilas un Drū Spensa vārti ļāva Tottenham sezonu sākt ar pelnītu uzvaru Lesterā ar 2:1.

Nevils atklāja rezultātu 35. minūtē ar niršanas mēģinājumu, izvairoties no gandrīz 40 jardiem, un Spence dubultoja pārsvaru ar izcili zemu sitienu pirmajā puslaikā.

Spensa gūtie vārti īsi pirms stundas atzīmes deva Lesterai cerību kaut ko nopelnīt no spēles, taču mājinieki King Power stadionā reti draudēja panākt izlīdzinājumu.

Totenhema piedzīvoja agru triecienu, kad Rosella Ayane bija jānomaina ar savainojumu jau pēc 15 minūtēm, savukārt Lestera pēc Kerijas Džounsas laba darba kaldināja pirmo īsto atvērumu, tikai Džemmai Pērfīldai sita pāri vārtiem.

Spēle atdzīvojās iespaidīgā veidā, pateicoties Nevila vārtu guvumam. 29 gadus vecais futbolists savāca bumbu tieši centra apļa iekšpusē un bez aizķeršanās virzījās uz priekšu, pirms raidīja neapturamu sitienu pāri Kirstijai Levelai.

Levelai bija jābūt modrai, lai 39. minūtē atvairītu Džesikas Nasas zemo sitienu, un kapteines Šelinas Zadorskis sitiens no stūra tika novirzīts pāri vārtiem.

Taču Spurs ieguva pelnīto pārsvaru ar gandrīz pēdējo puslaika sitienu, kad debitants Spenss ar 25 jardu sitienu raidīja garām Levelam apakšējā stūrī.

Spenss 58. minūtē deva iespēju Lesterai atgriezties cīņā, kad viņa nejauši iegrieza Pērfīldas stūri savos vārtos, taču viesi bija vistuvāk vēl vienu vārtu guvumam, Ellijai Brazīlijai atrodot taisni Lvellu.

Evans ar galvu dod West Ham uzvaru pār Everton

DAGENHAMA, ANGLIJĀ — 18. SEPTEMBRIS: Liza Evansa no West Ham United svin svētkus pēc tam, kad guva savas komandas pirmos vārtus FA Sieviešu Superlīgas spēlē starp West Ham United WFC un Everton FC Chigwell Construction Stadium 2022. gada 18. septembrī Dagenhamā, Anglijā.  (Toma Dulata fotoattēls — The FA/The FA, izmantojot Getty Images)
Bilde:
Liza Evansa guva vienīgos vārtus, West Ham pārspējot Everton

Lisa Evansa nodrošināja West Ham uzvaru WSL ar vienīgo vārtu guvumu, pārspējot Everton ar 1:0.

Svētdienas pēcpusdienā Chigwell Construction Stadium stadionā izredzes bija augstas, taču Evanss puslaikā devās mājās pēc tam, kad Everton tikai puslīdz atvairīja stūra sitienu.

“Everton” uzbrucējai Katjai Snoeijai bija pāris iespējas pēc pārtraukuma, taču viņu izjauca Makenzijs Arnolds, “Hammers” turpināja Pola Končeska pirmajā sacensību spēlē kā kluba vadītāja.

Bijušais Anglijas izlases aizsargs vasarā parakstīja 12 līgumus, debitējot aizsargu Kirstiju Smitu un Risu Šimizu, pussargu Džesu Ziu un uzbrucēju pārī Honoku Hajaši un Viviānu Aseiju.

Laukuma saimnieki sāka lieliski, taču tieši Lūsija Grehema radīja pirmos reālos draudus, jo Toffees kapteinis pārbaudīja Arnoldu, kamēr Evansu otrā galā no tuvas distances izjauca Kortnija Brosnana.

Hajaši vēroja, kā viņa sitiens lidoja pāri latiņam no liela attāluma, bet tieši tad, kad šķita, ka malas gatavojas pārtraukumam, Evanss pēc kašķa Everton laukumu izmantoja.

Brosnans varēja nogādāt bumbu tikai līdz laukuma malai, kur Ziu devās atpakaļ uz vārtiem, pirms Evanss izdarīja pēdējo pieskārienu sešu jardu laukumam.

Pēc pārtraukuma “Everton” guva vārtus, panākot izlīdzinājumu, divreiz rezultatīvi piespēlējot Snoejam Arnoldam, bet Hammers vārtsargs atvairīja abus metienus.

Vienīgā reize, kad austrietis bija tuvu piekāpšanai, bija tad, kad Šimizu paskrēja viņai garām, taču West Ham spēja novērst problēmas, ērti turoties.

Tāpēc Everton sezonu sāka ar sakāvi jaunā trenera Braiena Sorensena vadībā, pagarinot savu bezuzvaru sēriju WSL līdz astoņām spēlēm pēc neaizmirstamā 2021.-2022. gada sezonas noslēguma.